Філії Суспільного планують виробляти локальні документальні фільми

У 2021 році у філіях Суспільного мовлення збільшать кількість локального контенту.

Про плани на 2021 рік йшлося під час зустрічі керівників регіонального мовлення Суспільного із членами правління й колегами з центральної дирекції, яка відбулася  в Zoom-форматі 28 грудня.

«Команда регіонального мовлення запланувала виробництво локальних документальних фільмів, спеціальних проєктів та міжпрограмних матеріалів із залученням аутсорсу», – повідомляє пресслужба Суспільного результати зустрічі.  

Менеджери Суспільного також домовилися закупляти пізнавальний та розважальний контент для аудиторії регіональних Суспільних мовників.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року на Суспільному відібрали 68 телепроєктів від незалежних студій, які вироблятимуть для філій на аутсорсі у 2021 році. Відбір пройшов у рамках програми «Створюй із Суспільним», яка розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 750 000 грн на один проєкт. 

Додамо, з вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мали вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни. Їх відібрали на другому пітчингу у рамках програми «Створюй з Суспільним» восени 2019 року. Наразі вийшли «Еко-люди», «Street Cхід», «Шерифи для нових громад», «Недалечко», «Геолокація: Волинь», «Край пригод», «Я вдома», «Роздивись», «Земля, наближена до неба», «Кіношкола вдома», «Буковинські загадки», «Антропологія», «(Не)відомі Карпати», «Ок, я тобі поясню», «Заархівоване», «Піщана казка», «Люди Є». 

comments powered by Disqus