Філії Суспільного покажуть тревел-шоу «Роздивись»

Філії Суспільного покажуть тревел-шоу «Роздивись»

15:45,
1 Вересня 2020
2189

Філії Суспільного покажуть тревел-шоу «Роздивись»

15:45,
1 Вересня 2020
2189
Філії Суспільного покажуть тревел-шоу «Роздивись»
Філії Суспільного покажуть тревел-шоу «Роздивись»
4 вересня о 21:40 в ефірі регіональних телеканалів філій Суспільного мовника вийде прем’єрний випуск тревел-шоу «Роздивись».

Філії Суспільного покажуть 14 випусків туристичної програми, яка стала однією з 20 відібраних на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним» восени 2019 року, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Тревел-шоу «Роздивись» виробив сторонній продакшн спільно з Вінницькою філією Суспільного. Тендер із пропозицією 489 944 грн виграла на сайті «Прозорро» Ірина Басенко.

Вона разом із співведучою та співавторкою програми Вітою Приймак подорожувала по Вінничині. Вони обмінюються завданнями, котрі треба виконати в містечках чи селах. На все команда має 10 годин, за виконанням стежить арбітр, саме його закадровий голос почують глядачі програми.

«В області двадцять сім районів та Вінниця, тож у кожному маємо знайти неординарні сюжети. Шукати героїв допомагають місцеві активісти. За час зйомок ми вже познайомилися з багатьма цікавими людьми. Виконуючи завдання, навчилися ткати килими, правити кіньми, пекти хліб і пироги, робити голубці, знайшли космічні кратери, скелі, яким вісімсот мільйонів років, та сліди давнього Сарматського моря на теренах Вінниччини. Люди в подільських містах і селах — щирі, хочеться знімати про них цілі фільми», – сказала Ірина Басенко.

Усі серії «Роздивись» мають субтитри, це дозволить людям із вадами слуху стати глядачами програми.

За словами продюсера «UA: Вінниця» Віктора Мозалевського, тревел-шоу «Роздивись» другий проєкт, який переміг на пітчингу і реалізований стороннім продакшном. У 2019 році Вінницька філія спільно зі сторонньою студією виробили програму «Нова енциклопедія Поділля» про історичні події та діяльність відомих особистостей Вінниччини.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного вийдуть 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Фото: сайт corp.suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду