У філіях Суспільного стартував проєкт «Еко-люди»

У філіях Суспільного стартував проєкт «Еко-люди»

13:28,
8 Вересня 2020
2258

У філіях Суспільного стартував проєкт «Еко-люди»

13:28,
8 Вересня 2020
2258
У філіях Суспільного стартував проєкт «Еко-люди»
У філіях Суспільного стартував проєкт «Еко-люди»
Проєкт «Еко-люди» для Сумської філії Суспільного виробляє на аутсорсі команда на чолі з Оленою Адаменко. Його показуватимуть усі регіональні канали філій Суспільного мовлення.

7 вересня в ефірі регіональних телеканалів Суспільного вийшов перший випуск проєкту «Еко-люди».

Проєкт виходитиме щопонеділка о 20:55. Протягом трьох місяців має вийти 12 випусків. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

«Еко-люди» – це одна з двадцяти програм, котрі відібрали восени 2019 року на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним». Кожна з філій проводила відбір і тендер.

Олена Адаменко з командою виграла конкурс і створила «Еко-людей» для Сумської філії.

За її словами, кожен випуск — окрема історія про людей, які з власної ініціативи реалізують екологічно важливі проєкти в Сумській області

Вона розповіла, що проєкт «Еко-люди» створювали майже рік.

«Перші напрацювання робили ще минулої осені, до конкурсу "Створюй із Суспільним". У січні, коли дізналися, що наш проєкт відібрали, почали записувати інтерв'ю, а з 30 серпня вже підписали контракт і запрацювали на повну», – сказала вона.

Щотижня на глядачів чекає нова історія. Серед героїв програми — власник екосадиби, котрий відновлює популяцію бджіл та доглядає за кіньми; фермер, який вирощує екологічно чисті продукти; митці, що створюють скульптури із сухого гілля й брухту; власники сонячних батарей та інші екологічно свідомі мешканці Сумщини, котрі мотивують змінювати звички.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

4 вересня на регіональних телеканалах Суспільного стартувало тревел-шоу «Роздивись». Проєкт реалізували першим із-поміж відібраних на відкритому конкурсі ідей у 2019 році. Його виробив сторонній продакшн спільно з Вінницькою філією Суспільного. 

Додамо, Олена Адаменко працювала на каналі «UA: Суми», займалася журналістськими розслідуваннями, її програма розслідувань була єдиною у регіонах України. У 2018 році після скорочення вона заснувала студію TDV. У 2019 році Олена Адаменко підписала договір із Суспільним і виробляла проєкт «Під прицілом» для регіонального каналу.

Фото: фейсбук-сторінка Олени Адаменко

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду