Для філій Суспільного запустили у виробництво 20 нових програм

Для філій Суспільного запустили у виробництво 20 нових програм

13:03,
7 Липня 2020
2615

Для філій Суспільного запустили у виробництво 20 нових програм

13:03,
7 Липня 2020
2615
Для філій Суспільного запустили у виробництво 20 нових програм
Для філій Суспільного запустили у виробництво 20 нових програм
Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного вийдуть 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

Проєкти були відібрані на відкритому конкурсі «Створюй з Суспільним» восени 2019 року. 20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Наразі філії проведуть тендери  шляхом переговорної процедури.

Сторонні студії під час виробництва проєктів мають тісно співпрацювати з продюсерами філій Суспільного.

Для «UA: Буковини» зніматимуть чотири проєкти: про культурно-освітнє життя регіону «ЗаАрхівоване», про локальний туризм, привабливість регіону «Буковинські загадки» і «Невідомі Карпати» та програму для дитячої аудиторії віком 5-7 років «Ок, я тобі поясню!». Для кількох філій готують проєкти про локальний туризм, зокрема для «UA: Вінниця» – «Роздивись», для «UA: Волині» – «Геолокація: Волинь», для «UA: Дніпра» – «Я вдома», для «UA: Донбасу» – «Street Схід», для «UA: Закарпаття» – «Земля, наближена до неба», для «UA: Києва» – «Замковий ревізор: навколо спадщини за 12 днів», для «UA: Кропивницького» – «Недалечко», для «UA: Сум» – «Край пригод», для «UA: Чернігова» – «Шукачі пригод» (цей проєкт вироблятимуть замість «не»Цікава Україна» від «UA: Херсон»). 

Шість проєктів у філіях буде про культурно-освітнє життя регіону, серед них для «UA: Києва» – «Люди «Є», для «UA: Криму» – «Історія кримських татар»,  для «UA: Одеси» – «Антропологія», для «UA: Сум» – «Еко-люди», для «UA: Херсону» – «Кіношкола вдома» і «Шерифи для нових громад». Також для «UA: Херсону» локальний продакшн вироблятиме дитячу програму «Піщана казка».

Зазначимо, відбір проєктів проходив у кілька етапів: перший здійснювався регіональними філіями та творчими працівниками на місцях. Так було відібрано 70 проєктів від локальних продакшнів, запропонованих до захисту. 

Захист конкурсної комісії, до складу якої увійшли керівники центрального офісу, пройшли 34 проєкти. Серед них частину було відібрано для фінансування Суспільним мовником, а інші запропоновані для грантового фінансування спільно з міжнародними партнерами Суспільного.

Запуск проєктів у виробництво став можливий після коригування бюджету мовника через скорочення державної підтримки у 2020 році.

Член правління Суспільного Микола Чернотицький сказав, що у компанії хочуть проводити пітчинги ідей двічі на рік і щороку збільшувати суму коштів на виробництва якісного локального контенту. Наступний конкурсний відбір запланований на осінь 2020 року. 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

Нагадаємо, на першому пітчингу перемогло 11 проєктів, 8 із них показували всі філії Суспільного. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду