Філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів

Філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів

13:15,
26 Листопада 2020
2716

Філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів

13:15,
26 Листопада 2020
2716
Філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів
Філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів
Автори проєктів, які заповнили правильно всі документи, захищатимуть власні ідеї перед комісією із центрального офісу Суспільного в Києві.

Регіональні команди філій Суспільного мовлення отримали понад 200 заявок з ідеями телевізійних програм від сторонніх продакшнів. Найкращі з них пройдуть відбір та мають можливість отримати фінансування від Суспільного й показати життя регіону на загальнонаціональному рівні. 

Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.

Тепер регіональні команди Суспільного проведуть І-й етап відбору, де проаналізують, чи правильно заповнені документи і чи відповідають подані проєкти цінностям мовника.

Під час ІІ-го етапу конкурсу автори проєкту захищатимуть власні ідеї перед комісією із центрального офісу Суспільного в Києві. 

Член правління Суспільного, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, Микола Чернотицький сподівається, що бюджет Суспільного, який незабаром має ухвалити Верховна Рада, дозволить компанії реалізувати всі проєкти, які успішно пройдуть відбір.

За його словами, команди філій отримали цього разу вдвічі більше заявок, ніж у 2019 році. «Для мене це показник, що проєкт "Створюй із Суспільним" справді потрібен, продакшни у регіонах зацікавлені реалізовувати свої творчі ідеї із Суспільним мовником. Ми на власні очі бачимо розвиток локальних креативних ринків. А наше регіональне мовлення збагачується оригінальними програмами», – сказав він. 

Виконавча продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Заіченко розповіла, що продюсери філій Суспільного не тільки проводять технічний відбір, а й визначають важливість та актуальність проєктів для регіону.

«Учасникам варто ґрунтовно підготуватися до пітчингу у філіях, аби переконати комісію та “заразити” їх своєю ідеєю. Зрештою, саме продюсери філій тісно співпрацюватимуть із переможцями», — додала вона.

Оголошення переможців цьогорічного конкурсу ідей «Створюй із Суспільним» заплановано на 25 грудня. Виробництво проєктів здійснять упродовж 2021 року.

Нагадаємо, філії Національної суспільної телерадіокомпанії України приймали заявки від сторонніх продакшнів на виробництво телевізійних програм 6 напрямів із 26 жовтня до 22 листопада. Загальна вартість реалізації від 50 000 до 750 000 грн на один проєкт.

У НСТУ попередньо планують відібрати мінімум 40 ідей для реалізації за власний кошт, також буде сформовано довгий список переможців відбору ідей для виробництва за підтримки донорів.

Суспільне уже втретє проводить відбір ідей у рамках програми «Створюй із Суспільним» . У 2018 році у компанії проходив внутрішній пітчинг. Восени 2019 року конкурс ідей провели для незалежних студій. Тоді Суспільне відібрало на конкурсі 34  із 70 проєктів, запропонованих до захисту. Частину з них на аутсорсі втілюють восени 2020 року.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду