Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Дніпропетровщину

Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Дніпропетровщину

15:42,
29 Жовтня 2020
1695

Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Дніпропетровщину

15:42,
29 Жовтня 2020
1695
Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Дніпропетровщину
Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Дніпропетровщину
В основі програми – велопохід регіоном.

Із 31 жовтня в ефірі всіх регіональних філій Суспільного виходитиме туристична програма «Я вдома», яку спільно виробили сторонній продакш і філія Суспільного «UA: Дніпро».

Програма виходитиме щосуботи о 13:35 в ефірі філій Суспільного, на «UA: Закарпатті» початок програми — о 13:05. Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

У програмі «Я вдома» покажуть цікаві місця й туристичні маршрути Дніпропетровщини.

Восени 2020 року Світлана Шаповалова  виграла з ідеєю програми «Я вдома» на конкурсі «Створюй з Суспільним». У серпні 2020 через систему Prozorro з нею підписали договір про виробництво програми на суму 539 448 грн.

У програмі Світлана Шаповалова та її співведучий — керівник Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту Макс Семенов — вирушили у велопохід регіоном. Токівський водоспад, Мавринський майдан, давнє козацьке місто Стара Самара та ще багато цікавинок глядачі побачать у 12 випусках «Я вдома».

За словами Світлани Шаповалової, її команда зосередила увагу на бюджетному туризмі і як подорожувати безпечно, аби мандрівки на велосипедах давали тільки позитивні емоції.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року НСТУ провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись», проєкт «Еко-люди», проєкт «Street Cхід»,  тревел-шоу «Недалечко», туристична програма «Геолокація: Волинь», тревел-квест «Край пригод», «Кіношкола вдома» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

До 22 листопада 2020 року Суспільне оголосило черговий відбір творчих проєктів. Філії Суспільного шукають ідеї телевізійних програм про замовчувану історію регіону радянських часів, життя й побут віддалених міст регіону, здоров’я в регіоні, культурно-освітнє життя регіону під гаслом «Навчання впродовж життя», деіндустріалізацію регіону, права, рівність та доступність у регіоні.

Фото: пресслужби Суспільного

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду