Філії Суспільного покажуть дитячу програму «Піщана казка»

Філії Суспільного покажуть дитячу програму «Піщана казка»

13:43,
22 Жовтня 2020
558

Філії Суспільного покажуть дитячу програму «Піщана казка»

13:43,
22 Жовтня 2020
558
Філії Суспільного покажуть дитячу програму «Піщана казка»
Філії Суспільного покажуть дитячу програму «Піщана казка»
Із 27 жовтня щовівторка й щочетверга о 15:00 в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного виходитиме дитяча програма «Піщана казка».

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Керівник проєкту – Ібрагім Сулейманов. У листопаді 2019 року його ідея була відібрана на конкурсі (пітингу) «Створюй із Суспільним». У липні 2020 продюсер Херсонської  філії Суспільного Рустам Авдєєв підписав із ним договір через систему Prozorro на суму 144 504 грн.

Проєкт має на меті зацікавити дітей та їхніх батьків казками народів світу, представники яких мешкають на території Херсонської області, їхніми персонажами й унікальними сюжетами. Усе це — через пісочну анімацію.

Глядачі побачать 12 народних казок. Кожна — розповідь про традиції, мудрість або історичну пам’ять.

«Колись у дитинстві, коли мама розповідала мені казки, я тоді ще чотири- чи п’ятирічним уявляв собі їхніх героїв. Коли слухав казку "Марійка та ведмідь", перед очима були величезний і страшенно злий ведмідь та маленька налякана дівчинка, яку хотілося сховати від нього. Мабуть, дитинство таким дивним чином тепер дає про себе знати», — розповів Ібрагім Сулейманов.

За його словами, ідея полягала в тому, щоб розбудити уяву дітей, показавши казки, які відрізняються від звичних мультфільмів. Пісочна анімація спонукає фантазувати. Окрім розваги, казки даватимуть ще й знання про представників народів, які живуть на Херсонщині, закладатимуть основи толерантності й повагу до інших.

«Такий проєкт важливий для Суспільного, адже розрахований на нашу наймолодшу аудиторію, до того ж має такий цікавий формат, як пісочна анімація. Дванадцять яскравих казок народів світу, тих національних меншин, які мешкають на Херсонщині, і корінного народу Криму — кримських татар. Це казки, які виховують у дітей найкращі риси й не прищеплюють стереотипів. Ми покажемо маленьким телеглядачам та їхнім батькам колорит і мудрість народів, чим вони унікальні», — зазначив продюсер Херсонської  філії Суспільного Рустам Авдєєв.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись», «Еко-люди», «Street Cхід», «Недалечко»,  «Геолокація: Волинь», «Край пригод» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду