Нацрада вивела зі складу наглядової ради НСТУ Сергія Тарана і включила двох нових членів (ДОПОВНЕНО)

Нацрада вивела зі складу наглядової ради НСТУ Сергія Тарана і включила двох нових членів (ДОПОВНЕНО)

11:40,
11 Липня 2019
8821

Нацрада вивела зі складу наглядової ради НСТУ Сергія Тарана і включила двох нових членів (ДОПОВНЕНО)

11:40,
11 Липня 2019
8821
Нацрада вивела зі складу наглядової ради НСТУ Сергія Тарана і включила двох нових членів (ДОПОВНЕНО)
Нацрада вивела зі складу наглядової ради НСТУ Сергія Тарана і включила двох нових членів (ДОПОВНЕНО)
11 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України внесла зміни до складу наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Зміни було внесено за зверненнями депутатської групи «Воля народу» та депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка».  Зі складу наглядової ради НСТУ виведено Сергія Тарана за власним бажанням, якого у наглядову раду делегувала фракція партії «Блок Петра Порошенка». На його місце призначено Оксану Миронову. «Воля народу» делегувала Катерину Дулапчій на заміну Тараса Аврахова, членство якого в наглядовій раді було припинено рішенням Національної ради 4 квітня 2019 року.

У своїх поданнях до Національної  ради фракції запевнили, що запропоновані ними особи відповідають вимогам частини другої статті 9 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», а отже, можуть виконувати повноваження члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, повідомила прес-служба Нацради.

Фото: Фейсбук Катерини Дулапчій

Катерина Дулапчій протягом останніх п'яти років обіймала такі посади: 04. 2019 по сьогодні – голова громадської організації «Асоціація журналістів західної України»; 02.2019 - 07.2019 – директор виконавчий ТзОВ «Слово Волині» («12 канал»); 07.2017 -02.2019 – керівник прес-служби ГК «Континіум»; 07.2016 - 07.2017 – \головний редактор інтернет-порталу «ВолиньPost»; 04.2015 - 06.2016 – головний редактор розважального інтернет-порталу; 04.2015 – автор, головний редактор, ведуча програми «Особистий простір з Катериною Дулапчій»; 2009 - 07.2014 –ТЦ «Олімпійський» (м.Київ), рекламно-інформаційне управління, керівник проекту.

 

Оксана Миронова протягом останніх п'яти років обіймала посади: 2014 рік, ДП «Укрзалізниця», головний фахівець сектору PR-стратегій відділу зв'язків зі ЗМІ (за контрактом); 2017 рік, Полтавська обласна рада, фахівець інформаційного відділу.

У квітні 2019 року вона стала гостей однієї з програм на волинському 12 каналі, де її представили керівницею каналу.

Як писав «Детектор медіа», 17 грудня 2015 року Нацрада затвердила склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.  До її складу ввійшли 17 осіб, з яких дев’ять членів є представниками громадськості і були обрані відкритим чесним конкурсом та вісім членів делеговані депутатськими фракціями, які самі не є депутатами. 

Зазначимо,  що 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ.

З дня реєстрації ПАТ НСТУ наглядова рада вступила у свої повноваження. Згідно з законом, строк повноважень членів наглядової ради НСТУ становить чотири роки. Наглядова рада НСТУ працює на громадських засадах.  Відповідно до закону про суспільне мовлення вона здійснює нагляд за діяльністю суспільного мовника та має визначити основні напрями діяльності НСТУ, призначити п’ять членів редакційної ради НСТУ, обрати на конкурсних засадах на чотири роки голову правління НСТУ та, за його поданням, членів правління, встановити умови та розмір оплати праці працівників НСТУ тощо.

17 грудня 2015 року Нацрада затвердила склад наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. До її складу ввійшли обрані відкритим чесним конкурсом представники від громадськості та делеговані депутатськими фракціями, які самі не є депутатами. 

Від громадських об’єднань та асоціацій членами наглядової ради були обрані: Володимир Бринзак – у сфері фізичного виховання та спорту, Євген Глібовицький – у творчій сфері, Дарія Карякіна – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяна Лебедєва – у сфері журналістики, Вадим Міський – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексій Панич – у сфері освіти та науки, Віктор Таран – у сфері місцевого самоврядування,  Наталя Скрипка – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами, Тарас Шевченко – у правозахисній сфері, який залишив наглядову раду за власним бажанням. 7 грудня 2017 року Нацрада затвердила членом наглядової ради НСТУ від громадських об’єднань у правозахисній сфері представника ГО «Харківська правозахисна група» Олександра Павліченка замість Тараса Шевченка.

Від депутатських фракції та груп членами наглядової ради НСТУ стали  В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт») і Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»). Пан Портинков і пан Аврахов вийшли зі складу наглядової ради НСТУ за власним бажанням. Оксана Миронова стала членом наглядової ради на заміну Сергія Тарана, Катерина Дулапчій замінила Тараса Аврахова.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду