Членом наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері став Тарас Шевченко

Членом наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері став Тарас Шевченко

13:14,
21 Жовтня 2015
5190

Членом наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері став Тарас Шевченко

13:14,
21 Жовтня 2015
5190
Членом наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері став Тарас Шевченко
Членом наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері став Тарас Шевченко
21 жовтня на конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у правозахисній сфері було обрано директора «Інституту Медіа Права» Тараса Шевченка.

За членство в наглядовій раді змагалися п’ять кандидатів з правозахисної сфери, голоси розподілилися таким чином:

Денис Бугай (ВГО «Асоціація правників України») – 14;

Сергій Гитченко (ВГО «Рада юристів України») – 10;

Олексій Кошель (ВГО «Комітет виборців України») – 15;

Олександр Павліченко (ГО «Харківська правозахисна група») – 16;

Тарас Шевченко (ГО «Інститут Медіа Права») – 20.

Таким чином, правозазисну сферу у наглядовій раді Суспільного мовника представлятиме Тарас Шевченко.

Наступна конференція у сфері захисту інтересів дітей та молоді запланована на 23.

Нагадаємо, процес обрання наглядової ради Суспільного мовника розпочався восени 2014 року, коли вперше було оголошено про прийом заяв від громадських об’єднань та асоціацій. Після внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» в березні 2015 року процес проведення конференцій було відтерміновано і повторно оголошено про прийом заяв у липні. У зв’язку зі зміною статусу громадських організацій право брати участь в обранні наглядового органу НСТУ отримала значно більша кількість об’єднань. Також було розширено сфери їх діяльності – додано сферу захисту прав національних меншин.

Наразі вже обрано вісім членів наглядової ради від парламентських фракцій і груп: Світлана Остапа («Самопоміч»), Лаврентій Малазонія («Опозиційний блок»), Віталій Портников («Народний фронт»), Сергій Таран («Блок Петра Порошенка»), Тарас Аврахов («Воля народу»), Ігор Хохич («Відродження»), Микола Давидюк («Радикальна партія Олега Ляшка»), Володимир Яворівський («Батьківщина»).

Від громадськості у сфері науки та освіти обраний Олексій Панич (ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» в Шевченківському районі м. Києва), у сфері фізичного виховання та спорту - Володимир Бринзак (ВГО «Національний олімпійський комітет України»), у сфері журналістики – Тетяна Лебедєва. Члена наглядової ради від сфери забезпечення прав національних меншин не було обрано – два кандидата у трьох раундах головування набрали однакову кількість голосів.

 

 

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду