Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ

Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ

16:11,
29 Серпня 2019
5763

Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ

16:11,
29 Серпня 2019
5763
Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ
Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін увійшли до правління НСТУ
29 серпня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) за пропозицією голови правління Суспільного мовника Зураба Аласанії затвердила новий склад правління НСТУ. За це рішення проголосували більшість членів наглядової ради шляхом таємного голосування.

До складу правління увійшли двоє нових членів: Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін. Зі старого складу правління залишилося троє членів: Інна Гребенюк, Микола Чернотицький і Родіон Никоненко.

До нового складу правління поки що входять п'ятеро членів з шести:

  • Ярослав Лодигін – відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура»;
  • Дмитро Хоркін – відповідальний за «UA: Українське радіо», «Радіо Промінь», «Радіо Культура», Будинок звукозапису;
  • Інна Гребенюк – відповідальна за стратегію та розвиток, міжнародну діяльність;
  • Микола Чернотицький – відповідальний за адміністративно-господарську діяльність, регіони;
  • Родіон Никоненко  – відповідальний за бюджетування та управління активами.

Кандидатура Лілії Стіренко (відповідальна за економіку та фінанси) не набрала достатньої кількості голосів (6 – за, 7 – проти). Також у правлінні залишилася вакантна посада члена правління, відповідального за діджитал-платформу. За новини та суспільно-політичний напрямок відповідатиме особисто голова правління Зураб Аласанія.

Також наглядова рада достроково припинила дію контрактів з членом правління Юрієм Макаровим. Зураб Аласанія повідомив, що Юрій Макаров став шефредактором телевізійного мовлення. Членкиня правління Олександра Кольцова повернулася в декретну відпустку (але формально наразі посада члена правління за нею залишилася). Ще раніше наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із членом правління Романом Вінтонівим – він продовжує готувати авторські проекти і працювати ведучим.

Зураб Аласанія, представляючи новий склад правління зазначив, що метою змін є перехід від тематичних напрямків до платформ.

Ярослав Лодигін головними свої завданнями бачить підвищення показників «UA: Першого» та створення потужного бренду суспільного. Зокрема, за півроку-рік канал має стати найпотужнішим голосом серед інформаційних каналів, а далі є плани «йти в мейнстрім».

Дмитро Хоркін зазначив, що зараз радіо розширює аудиторію, працює над підвищенням цитованості, розвивається в діджитал. Члени наглядової ради схвально поставилися до включення менеджерів платформи радіо до складу правління.

Лілія Стіренко говорила, що планує провести інвентаризацію рухомого та нерухомого майна та зробити його переоцінку, а далі – сформувати пропозиції про повернення непотрібного майна в державну власність.

Нагадаємо, 1 серпня наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із Романом Вінтонівим. Також на тому ж засіданні наглядової ради Зураб Аласанія розповів про заплановані зміни у складі правління НСТУ, а саме – дострокове припинення контрактів з Олександрою Кольцовою, Юрієм Макаровим та Родіоном Никоненком.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду