Членом наглядової ради НСТУ у творчій сфері став Євген Глібовицький

Членом наглядової ради НСТУ у творчій сфері став Євген Глібовицький

13:13,
26 Жовтня 2015
8596

Членом наглядової ради НСТУ у творчій сфері став Євген Глібовицький

13:13,
26 Жовтня 2015
8596
Членом наглядової ради НСТУ у творчій сфері став Євген Глібовицький
Членом наглядової ради НСТУ у творчій сфері став Євген Глібовицький
26 жовтня на конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у творчій сфері було обрано партнера агентства pro.mova, представника ГО «Форум видавців» Євгена Глібовицького.

Дев’ять громадських організацій висунули вісім кандидатів на пост члена наглядової ради НСТУ. Голоси розподілилися таким чином:

Сергій Буковський (НВТС «Національна спілка кінематографістів України») – 15;

Євген Глібовицький (ГО «Форум видавців») – 19;

Роман Грицьків (ГО «Мистецький фонд імені Короля Данила») – 13;

Інеш Кдирова (ГО «Всеукраїнська асоціація корейців»), кандидатку також підтримала   ГО «Гагаузьке національно-культурне товариство «Халк Бірлій» -17;

Євген Кечеджі (ДГКПО «Харківське міське товариство греків «Геліос») – 9;

Павло Мовчан (ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка») – 15;

Владислав Корнієнко (Асоціація діячів естрадного мистецтва) – 15;

Віталій Шевченко (Інформаційне суспільство) – 8.

 

Віталій Шевченко не зміг з’явитися та представити свою програму на конференції. Під час підрахунку голосів два бюлетні було визнані недійсними.

Наступна конференція у сфері місцевого самоврядування запланована на 28 жовтня.

Нагадаємо, процес обрання наглядової ради Суспільного мовника розпочався восени 2014 року, коли вперше було оголошено про прийом заяв від громадських об’єднань та асоціацій. Після внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» в березні 2015 року процес проведення конференцій було відтерміновано і повторно оголошено про прийом заяв у липні. У зв’язку зі зміною статусу громадських організацій право брати участь в обранні наглядового органу НСТУ отримала значно більша кількість об’єднань. Також було розширено сфери їх діяльності – додано сферу захисту прав національних меншин.

Наразі вже обрано вісім членів наглядової ради від парламентських фракцій і груп: Світлана Остапа («Самопоміч»), Лаврентій Малазонія («Опозиційний блок»), Віталій Портников («Народний фронт»), Сергій Таран («Блок Петра Порошенка»), Тарас Аврахов («Воля народу»), Ігор Хохич («Відродження»), Микола Давидюк («Радикальна партія Олега Ляшка»), Володимир Яворівський («Батьківщина»).

Від громадськості у сфері науки та освіти обраний Олексій Панич (ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» в Шевченківському районі м. Києва), у сфері фізичного виховання та спорту - Володимир Бринзак (ВГО «Національний олімпійський комітет України»), у сфері журналістики – Тетяна Лебедєва, у правозахисній сфері - Тараса Шевченка, у сфері захисту інтересів дітей та молоді Вадим Міський (ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна»). Члена наглядової ради від сфери забезпечення прав національних меншин не було обрано – два кандидата у трьох раундах головування набрали однакову кількість голосів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду