Нацрада визначила дату початку повноважень членів наглядової ради НСТУ

Нацрада визначила дату початку повноважень членів наглядової ради НСТУ

11:53,
20 Січня 2017
3267

Нацрада визначила дату початку повноважень членів наглядової ради НСТУ

11:53,
20 Січня 2017
3267
Нацрада визначила дату початку повноважень членів наглядової ради НСТУ
Нацрада визначила дату початку повноважень членів наглядової ради НСТУ
19 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до свого рішення, яким 17 грудня 2015 року затвердила склад наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ НСТУ). Зміни стосуються набуття повноважень членів наглядової ради.

Нацрада доповнила своє рішення про затвердження складу наглядової ради ПАТ НСТУ пунктом №2 такого змісту: початком строку повноважень членів наглядової ради визначити дату державної реєстрації ПАТ НСТУ.

Як відомо, ПАТ НСТУ було зареєстровано 19 січня. Таким чином, повноваження першого складу наглядової ради НСТУ розпочалися саме 19 січня і триватимуть, згідно із законом, чотири роки.

Наглядова рада відповідно до закону про суспільне мовлення здійснює нагляд за діяльністю суспільного мовника та має визначити основні напрями діяльності НСТУ, призначити п’ять членів редакційної ради НСТУ, обрати на конкурсних засадах на чотири роки голову правління НСТУ та, за його поданням, членів правління, встановити умови та розмір оплати праці працівників НСТУ тощо.

Нагадаємо, 17 грудня 2015 року Нацрада затвердила склад наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. До її складу увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Від громадських об’єднань та асоціацій членами наглядової ради були обрані: Володимир Бринзак – у сфері фізичного виховання та спорту, Євген Глібовицький – у творчій сфері, Дарія Карякіна – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяна Лебедєва – у сфері журналістики, Вадим Міський – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексій Панич – у сфері освіти та науки, Віктор Таран – у сфері місцевого самоврядування, Тарас Шевченко – у правозахисній сфері, Наталя Скрипка – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.

Від депутатських фракції та груп членами наглядової ради НСТУ стали Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»), В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду