Членом наглядової ради НСТУ у сфері місцевого самоврядування став Віктор Таран

Членом наглядової ради НСТУ у сфері місцевого самоврядування став Віктор Таран

13:08,
28 Жовтня 2015
7069

Членом наглядової ради НСТУ у сфері місцевого самоврядування став Віктор Таран

13:08,
28 Жовтня 2015
7069
Членом наглядової ради НСТУ у сфері місцевого самоврядування став Віктор Таран
Членом наглядової ради НСТУ у сфері місцевого самоврядування став Віктор Таран
28 жовтня на конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері місцевого самоврядування було обрано представника Центру політичних студій Віктора Тарана.

Сімнадцять громадських організацій висунули вісім кандидатів на пост члена наглядової ради НСТУ. Під час представлення програм представник Запорізької міської молодіжної громадської організації «Степ» повідомив, що Вікторія Агєнтаєва знімає свою кандидатуру. Також на захід не прийшли два інших кандидата - Максим Гук та Тетяна Кіріллова, їхні кандидатури лишились у списку голосування.

Голоси розподілилися таким чином:

Микола Гриценко (ВДННСГО «Спілка громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» ) - 45;

Максим Гук (ВГО «Екологія та соціальний захист України») - 22;

Тетяна Кіріллова (Асоціація сприяння самоорганізації населення) - 26;

Мирослав Пітцик (Асоціація міст) - 38;

Михайло Поживанов (Магдебурзьке право), кандидата підтримали ще 2 організації –Громадська рада самоврядування, Порядок і достаток - 50;

Сергій Старченко (Міська молодіжна громадська організація «Молодь – ХХІ століття»), кандидата також підтримали 2 організації – ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» та Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Освітній центр «Ініціатива» - 49;

Віктор Таран (Центр політичних студій), кандидата також підтримали 3 організації – Інститут політичної інформації, ГО «Центр політичних студій» в Івано-Франківській області, ГО «Філософія серця» - 65.

Наступна конференція у сфері захисту прав осіб з особливими потребами відбудеться 30 жовтня.

Наразі вже обрано вісім членів наглядової ради від парламентських фракцій і груп: Світлана Остапа («Самопоміч»), Лаврентій Малазонія («Опозиційний блок»), Віталій Портников («Народний фронт»), Сергій Таран («Блок Петра Порошенка»), Тарас Аврахов («Воля народу»), Ігор Хохич («Відродження»), Микола Давидюк («Радикальна партія Олега Ляшка»), Володимир Яворівський («Батьківщина»).

Від громадськості у сфері науки та освіти обраний Олексій Панич (ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» в Шевченківському районі м. Києва), у сфері фізичного виховання та спорту - Володимир Бринзак (ВГО «Національний олімпійський комітет України»), у сфері журналістики – Тетяна Лебедєва, у правозахисній сфері - Тараса Шевченка, у сфері захисту інтересів дітей та молоді Вадим Міський (ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна»),у творчій сфері - Євген Глібовицький (ГО «Форум видавців»). Члена наглядової ради від сфери забезпечення прав національних меншин не було обрано – два кандидата у трьох раундах головування набрали однакову кількість голосів.

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду