Членом наглядової ради НСТУ у сфері захисту інтересів дітей та молоді став Вадим Міський

Членом наглядової ради НСТУ у сфері захисту інтересів дітей та молоді став Вадим Міський

13:26,
23 Жовтня 2015
9778

Членом наглядової ради НСТУ у сфері захисту інтересів дітей та молоді став Вадим Міський

13:26,
23 Жовтня 2015
9778
Членом наглядової ради НСТУ у сфері захисту інтересів дітей та молоді став Вадим Міський
Членом наглядової ради НСТУ у сфері захисту інтересів дітей та молоді став Вадим Міський
23 жовтня на конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері захисту інтересів дітей та молоді було обрано координатора експертних груп Реанімаційного Пакету Реформ, представника громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Вадима Міського.

19 громадських організацій висунули шістьох кандидатів:

Олексій Дегтяренко (ВМО «СВІМ»);

Ірина Жданова  (Фонд "Відкрита політика");

Вадим Міський (ВМГО «Молодь демократичного альянсу»), кандидата підтримали ще 10 організацій – ВГО «Молодий народний рух», ВМГО «Всеукраїнська асамблея молоді», ВМГО «Об'єднання «Європейська молодь України», ГО «Ліга інтернів», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна», ГО «Українська мережа енергетичних інновацій «ГРІНКУБАТОР», ВМГО «Батьківщина молода», МО «Пласт - Національна cкаутська організація України», Центр політичних досліджень, Чернівецька обласна громадська організація «Захист»;

Поліна Ногай (ВСГО «Україна для життя») - зняла свою кандидатуру;

Віктор Cepбулов  (ВСМГО «Християнська асоціація молодих людей України»), кандидата підтримали ще 3 організації –  ВГЦ «Волонтер», ВМГО «Національна організація скаутів України», ВМГО «Соціальна ініціатива»;

Андрій Слободич  (ВГО «Путівка в життя»).

Шляхом таємного рейтингового голосування членом наглядової ради було обрано Вадима Міського.

Наступна конференція у творчій сфері запланована на 26 жовтня.

Нагадаємо, процес обрання наглядової ради Суспільного мовника розпочався восени 2014 року, коли вперше було оголошено про прийом заяв від громадських об’єднань та асоціацій. Після внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» в березні 2015 року процес проведення конференцій було відтерміновано і повторно оголошено про прийом заяв у липні. У зв’язку зі зміною статусу громадських організацій право брати участь в обранні наглядового органу НСТУ отримала значно більша кількість об’єднань. Також було розширено сфери їх діяльності – додано сферу захисту прав національних меншин.

Наразі вже обрано вісім членів наглядової ради від парламентських фракцій і груп: Світлана Остапа («Самопоміч»), Лаврентій Малазонія («Опозиційний блок»), Віталій Портников («Народний фронт»), Сергій Таран («Блок Петра Порошенка»), Тарас Аврахов («Воля народу»), Ігор Хохич («Відродження»), Микола Давидюк («Радикальна партія Олега Ляшка»), Володимир Яворівський («Батьківщина»).

Від громадськості у сфері науки та освіти обраний Олексій Панич (ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» в Шевченківському районі м. Києва), у сфері фізичного виховання та спорту - Володимир Бринзак (ВГО «Національний олімпійський комітет України»), у сфері журналістики – Тетяна Лебедєва, у правозахисній сфері - Тараса Шевченка. Члена наглядової ради від сфери забезпечення прав національних меншин не було обрано – два кандидата у трьох раундах головування набрали однакову кількість голосів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду