Малазонія, Аврахов, Таран і Портников увійшли до наглядової ради Суспільного

Малазонія, Аврахов, Таран і Портников увійшли до наглядової ради Суспільного

17:43,
28 Липня 2015
7853

Малазонія, Аврахов, Таран і Портников увійшли до наглядової ради Суспільного

17:43,
28 Липня 2015
7853
Малазонія, Аврахов, Таран і Портников увійшли до наглядової ради Суспільного
Малазонія, Аврахов, Таран і Портников увійшли до наглядової ради Суспільного
Депутатські фракції та групи обрали своїх представників до наглядової ради НСТУ. Про це повідомив відділ зв’язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на запит сайту «Суспільне мовлення».

Від депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» до наглядової ради увійшла заступниця директора ТОВ «Телекритика» Світлана Остапа. Пані Остапа – заслужена журналістка України, членкиня громадських рад при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики та Держкомтелерадіо.

Лаврентій Малазонія став представником від депутатської фракції «Опозиційний блок». Пан Малазонія з серпня 2010-го до листопада 2012 року очолював телеканал News One. Із жовтня 2013-го по грудень 2013 року, а також із лютого 2014-го до січня 2015 року Лаврентій Малазонія разом з Назімом Бедіровим керували продакшном НІС та інформаційним мовлення «Інтера».

Журналіст, ведучий «Еспресо TV» Віталій Портников став членом наглядової ради від депутатської фракції «Народний фронт».

Депутатську фракцію «Блок Петра Порошенка» представляє політолог, співзасновник та голова Правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір», директор Міжнародного інституту демократій (Україна) Сергій Таран.

Від депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» до наглядової ради НСТУ увійшов Андрій Шевченко, який очолює програму «Рада: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво». З 2006 по 2014 рік пан Шевченко був народним депутатом трьох скликань Верховної Ради. До цього працював віце-президентом Національної телекомпанії України, шеф-редактором і ведучим новин 5-го каналу, ведучим Нового каналу тощо.

Колишній генеральний директор Національної радіокомпанії України (НРКУ) Тарас Авраховє представником від депутатської групи «Воля народу».  Пан Аврахов очолював НРКУ з червня 2010-го,  у вересні 2014 року його було звільнено

Голова ГО Всеукраїнського молодіжного руху «Відповідальність починається з мене» Ігор Хохич став представником депутатської групи «Відродження».

Від депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка до наглядової ради увійшов політолог, директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

Згідно з законом України Про Суспільне телебачення і радіомовлення України, до наглядової ради НСТУ входять по одному представнику від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України поточного скликання та дев’ять членів від громадських об’єднань та асоціацій. Якщо кількість представників від фракцій і груп Верховної Ради дорівнює або перевищує кількість членів від громадськості, Нацрада проводить додаткову конференцію, на якій обираються представники громадськості у кількості, що забезпечить їх перевищення на одну особу.

Із 27 липня по 10 серпня триває прийом заяв громадських об’єднань та асоціацій на участь у конференціях для визначення наглядової ради НСТУ. Конференції громадських об’єднань і асоціацій з вибору членів наглядової ради суспільного мовника відбуватимуться у вересні-жовтні.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду