Членом наглядової ради НСТУ у сфері журналістики стала Тетяна Лебедєва

Членом наглядової ради НСТУ у сфері журналістики стала Тетяна Лебедєва

11:55,
19 Жовтня 2015
5084

Членом наглядової ради НСТУ у сфері журналістики стала Тетяна Лебедєва

11:55,
19 Жовтня 2015
5084
Членом наглядової ради НСТУ у сфері журналістики стала Тетяна Лебедєва
Членом наглядової ради НСТУ у сфері журналістики стала Тетяна Лебедєва
19 жовтня на конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері журналістики членом наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України було обрано Тетяну Лебедєву – почесну голову Незалежної асоціації телерадіомовників та колишнього члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

За членство в наглядовій раді змагалися троє кандидатів зі сфери журналістики, голоси розподілилися таким чином:

Тетяна Лебедєва (ВГО «Незалежна асоціація телерадіомовників»), кандидатуру підтримали ще три організації – ГО «Телекритика», Інститут масової інформації, МГО «Європейська медіа платформа» - 27 голосів;

Тетяна Котюжинська (ВТС «Національна спілка журналістів України»), кандидатуру підтримала Всеукраїнська професійна спілка «Незалежна медіа-профспілка України» - 15 голосів;

Руслан Кухарчук (МГО «Міжнародна асоціація журналістів, видавців і мовників християн «Новомедіа») – зняв свою кандидатуру.

Конференція з обрання члена наглядової ради проходила в приміщенні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Всього в конференції брали участь сім громадських організацій:

1. Міжнародна громадська організація «Асоціація журналістів, видавців і мовників християн «Новомедіа».
2. Всеукраїнська громадська організація «Незалежна асоціація телерадіомовників».
3. Міжнародна громадська організація «Європейська Медіа Платформа».
4. Національна спілка журналістів України.
5. Всеукраїнська професійна спілка «Незалежна медіа-профспілка України».
6. Громадська організація «Телекритика».
7. Громадська організація «Інститут масової інформації».

Нагадаємо, процес обрання наглядової ради Суспільного мовника розпочався восени 2014 року, коли вперше було оголошено про прийом заяв від громадських об’єднань та асоціацій. Після внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» в березні 2015 року процес проведення конференцій було відтерміновано і повторно оголошено про прийом заяв у липні. У зв’язку зі зміною статусу громадських організацій право брати участь в обранні наглядового органу НСТУ отримала значно більша кількість об’єднань. Також було розширено сфери їх діяльності – додано сферу захисту прав національних меншин.

Наразі вже обрано вісім членів наглядової ради від парламентських фракцій і груп: Світлана Остапа («Самопоміч»), Лаврентій Малазонія («Опозиційний блок»),Віталій Портников («Народний фронт»), Сергій Таран («Блок Петра Порошенка»),Тарас Аврахов («Воля народу»), Ігор Хохич («Відродження»), Микола Давидюк(«Радикальна партія Олега Ляшка»), Володимир Яворівський («Батьківщина»).

Від громадськості у сфері науки та освіти обраний Олексій Панич (ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера» в Шевченківському районі м. Києва), у сфері фізичного виховання та спорту - Володимир Бринзак (ВГО «Національний олімпійський комітет України»).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду