Затверджено склад Наглядової ради Суспільного мовлення (Інфографіка)

Затверджено склад Наглядової ради Суспільного мовлення (Інфографіка)

12:21,
18 Грудня 2015
5853

Затверджено склад Наглядової ради Суспільного мовлення (Інфографіка)

12:21,
18 Грудня 2015
5853
Затверджено склад Наглядової ради Суспільного мовлення (Інфографіка)
Затверджено склад Наглядової ради Суспільного мовлення (Інфографіка)
17 грудня Національна рада на засіданні затвердила склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це йдеться на сайті Нацради. До складу Наглядової ради суспільного мовника увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Нагадаємо, від громадських об’єднань та асоціацій під час конференцій членами Наглядової ради було обрано Володимира Бринзака – у сфері фізичного виховання та спорту, Євгена Глібовицького – у творчій сфері, Дарію Карякіну – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяну Лебедєву – у сфері журналістики, Вадима Міського – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексія Панича – у сфері освіти та науки, Віктора Тарана – у сфері місцевого самоврядування, Тараса Шевченка – у правозахисній сфері, Наталю Скрипку – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами. 

Від депутатських фракції та груп членами Наглядової ради НСТУ стали Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»), В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк повідомила, що всі депутатські фракції та групи Верховної Ради України надали письмові підтвердження того, що запропоновані кандидатури відповідають вимогам статті 9 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». 

Строк повноважень членів Наглядової ради НСТУ становить чотири роки.

16 грудня відбулося ознайомче засідання членів Наглядової ради НСТУ. Тепер вони зможуть, за словами голови Національної ради Юрія Артеменка, зібратися на перше офіційне  засідання, обрати зі свого складу голову, заступника голови та секретаря і розпочати виконання визначених законом функцій.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду