Філії Суспільного покажуть історичну програму «Заархіоване»

Із 25 листопада щосереди о 18:40 в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного  виходитиме програма «Заархівоване», створена на основі архіву Суспільного Буковини.

Всього в ефір вийде 24 історії «Заархівованого» тривалістю 6 хвилин кожна, повідомила пресслужба Суспільного.

Авторка й менеджерка проєкту – Марина Буличева. Вона працювала редакторкою «Українського радіо. Буковина», на початку карантину виробляла для Чернівецької філії Суспільного як штатна працівниця освітній проєкт «Школа вдома». Наразі вона не працює у Чернівецькій філії, веде підприємницьку діяльність. У жовтні 2020 року у філіях Суспільного почала виходити її дитяча програма «Ок, я тобі поясню», яку Марина Буличева виробляє на аутсорсі.

З ідеєю проєкту «Заархіоване» Марина Буличева перемогла на пітчингу у  рамках програми «Створюй із Суспільним» восени 2019 року. У серпні 2020 через систему Prozorro з нею підписали договір щодо надання послуг із виробництва програми «Заархівоване» на суму 154 248 грн.

За словами Марини Буличевої, у програмі вона показує унікальні кадри, які знімали у Чернівцях 30 -50 років тому.

Продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин зазначив, що сьогодні важливо згадувати про радянське минуле і переосмислювати події та явища того часу.

Нагадаємо, з вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  проєкти «Еко-люди», «Street Cхід», інформаційний тележурнал «Шерифи для нових громад», туристичні програми «Недалечко», «Геолокація: Волинь», «Край пригод», «Я вдома», «Роздивись», «Земля, наближена до неба» «Кіношкола вдома», туристично-історична програма «Буковинські загадки» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

comments powered by Disqus