Нацрада оголосила прийом заяв для обрання члена наглядової ради Суспільного у сфері місцевого самоврядування

Нацрада оголосила прийом заяв для обрання члена наглядової ради Суспільного у сфері місцевого самоврядування

10:51,
10 Грудня 2019
3476

Нацрада оголосила прийом заяв для обрання члена наглядової ради Суспільного у сфері місцевого самоврядування

10:51,
10 Грудня 2019
3476
Нацрада оголосила прийом заяв для обрання члена наглядової ради Суспільного у сфері місцевого самоврядування
Нацрада оголосила прийом заяв для обрання члена наглядової ради Суспільного у сфері місцевого самоврядування
Заяви громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері місцевого самоврядування, на участь у Конференції для обрання члена наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ, Суспільне) приймаються у робочі дні з 9 по 23 грудня 2019 року.

Про це повідомила на своєму сайті Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

До участі в Конференції допускаються об’єднання, які відповідають таким вимогам: 

1)  здійснюють основну діяльність у сфері місцевого самоврядування.

2) строк діяльності у відповідній сфері становить не менше трьох років до дня подання заяви на участь у Конференції; 

3) членами об’єднання є авторитетні у відповідній сфері особи; 

4) діяльність об’єднання є активною (упродовж останніх трьох років об’єднання організовувало періодично, не рідше ніж кілька разів на рік, громадські заходи щодо проблем, які існують у відповідній сфері: ініціювало публічні обговорення актуальних питань, дискусії у професійній сфері тощо).

Заяви приймаються у робочі дні з 9 по 23 грудня 2019 року за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, кім. 402, з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00) та надсилаються e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.

Об’єднання, які мають намір взяти участь у Конференції, подають:

  • письмову заяву, підписану керівником об’єднання, за визначеною формою;
  • витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • копію установчого документа об’єднання;
  • витяг із протоколу засідання керівного органу об’єднання щодо обрання керівника об’єднання.

Документи подаються в паперовій і електронній формах.

Нагадаємо, 5 грудня  Нацрада вивела Віктора Тарана зі складу наглядової ради Суспільного і  вирішила провести конференцію громадських об’єднань та асоціацій у сфері місцевого самоврядування для обрання нового члена наглядової ради.

Голова громадської організації «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» Віктор Таран склав повноваження члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це він оголосив під час позачергового зсідання наглядової ради 2 грудня 2019 року. Він зауважив, що надто завантажений на основній роботі, тому змушений відмовитися від виконання деяких громадських обов’язків.

Віктора Тарана було обрано членом наглядової ради ПАТ «НСТУ» у сфері місцевого самоврядування 28 жовтня 2015 року.

В інтерв’ю «Детектору медіа» він зазначав, що Суспільне мовлення має висвітлювати проведення реформи децентралізації, оскільки це суспільно важлива тема, яка не надто цікава комерційним каналам.

На сьогодні до складу наглядової ради Суспільного входять від громадських об’єднань та асоціацій членами наглядової ради були обрані: Володимир Бринзак – у сфері фізичного виховання та спорту, Євген Глібовицький – у творчій сфері, Дарія Карякіна – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяна Лебедєва – у сфері журналістики, Вадим Міський – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексій Панич – у сфері освіти та науки,   Наталя Скрипка – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами, Олександр Павліченко – у правозахисній сфері.

Від депутатських фракції та груп членами наглядової ради НСТУ стали  В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»),  Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Катерина Дулапчій (депутатська група «Воля народу») і Оксана Миронова (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»). Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт») вийшов зі складу наглядової ради НСТУ за власним бажанням. На його місце станом на 10 грудня нікого не делегували.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду