Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ

Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ

14:27,
20 Січня 2017
5729

Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ

14:27,
20 Січня 2017
5729
Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ
Наглядова рада на першому засіданні встановила розмір оплати праці працівників ПАТ НСТУ
19 січня 2017 року наглядова рада ПАТ НСТУ на першому засіданні встановила умови та розмір оплати праці працівників Суспільного мовлення і радіо на основі тарифних ставок (посадових окладів), що діяли в НТКУ станом на дату припинення НТКУ.

Члени Наглядової ради прийняли кілька рішень, зокрема щодо встановили умови та розмір оплати праці голови та членів правління ПАТ НСТУ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній комунальній власності, та об’єднань державних підприємств. 

На першому засіданні були присутні 14 членів, один член працював у режимі дистанційного зв'язку. Двоє були відсутні.

На засіданні члени наглядової ради визначили графік наступних зустрічей, ознайомилися з остаточною редакцією Положення про наглядову раду, яка є чинною станом на час проведення засідання, обговорили ситуацію, яка склалася з призначенням т.в.о. голови і членів Правління ПАТ НСТУ, встановлення умов та розміру оплати праці працівників ПАТ НСТУ на період до обрання Правління у встановленому порядку і питання про оголошення конкурсу голови Правління ПАТ НСТУ.

Також на засіданні йшла мова про офіційний веб-сайт ПАТ НСТУ, затвердження положення про конкурс з обрання голови та членів правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердження «Основних напрямів діяльності НСТУ на 2017 рік», умов проведення конкурсу, процедурні питання підготовки до оголошення конкурсу з обрання голови правління ПАТ НСТУ. Всі документи, необхідні для проведення конкурсу на голову правління, будуть ухвалені найближчими днями.

Наступне засідання наглядової ради НСТУ відбудеться 23 січня 2017 року о 13.00 на Хрещатику, 26.

Нагадаємо, 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. З дня реєстрації ПАТ НСТУ Наглядова рада вступає у свої повноваження.  

Додамо, що 19 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до свого рішення, яким 17 грудня 2015 року затвердила склад наглядової ПАТ НСТУ. Зміни стосуються набуття повноважень членів наглядової ради. Згідно з рішенням Нацради, повноваження першого складу наглядової ради НСТУ розпочалися 19 січня 2017 року  і триватимуть, згідно із законом, чотири роки.

17 грудня 2015 року Нацрада затвердила склад наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. До її складу увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Від громадських об’єднань та асоціацій членами наглядової ради були обрані: Володимир Бринзак – у сфері фізичного виховання та спорту, Євген Глібовицький – у творчій сфері, Дарія Карякіна – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяна Лебедєва – у сфері журналістики, Вадим Міський – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексій Панич – у сфері освіти та науки, Віктор Таран – у сфері місцевого самоврядування, Тарас Шевченко – у правозахисній сфері, Наталя Скрипка – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.

Від депутатських фракції та груп членами наглядової ради НСТУ стали Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»), В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду