Обрали продюсерів Львівської і Херсонської та менеджера Черкаської філій НСТУ

Обрали продюсерів Львівської і Херсонської та менеджера Черкаської філій НСТУ

20:23,
24 Січня 2020
2750

Обрали продюсерів Львівської і Херсонської та менеджера Черкаської філій НСТУ

20:23,
24 Січня 2020
2750
Обрали продюсерів Львівської і Херсонської та менеджера Черкаської філій НСТУ
Обрали продюсерів Львівської і Херсонської та менеджера Черкаської філій НСТУ
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України на конкурсі обрало менеджеркою «UA: Черкас» — Віту Каюк, продюсером «UA: Херсон» — Рустама Авдєєва і продюсеркою «UA: Львів» — Ірину Сандуляк-Білоус.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Загалом у конкурсному відборі 16–28 грудня 2019 року на продюсера «UA: Херсон» узяли участь 6 претендентів, на менеджера «UA: Черкаси» — 3, у відборі 2–16 січня на продюсера «UA: Львів» був один кандидат.

Менеджерка Черкаської філії Суспільного Віта Каюк має вищу освіту за фахом «Облік і аудит», із 2012 року працювала в Черкаській ОДТРК, 2017-го переведена на посаду менеджерки напряму (з фінансових питань) «UA: Черкаси». Має досвід налагодження ефективної адміністративно-господарської роботи.

Продюсер Херсонської філії Суспільного Рустам Авдєєв із 2008 до 2017 року працював режисером на телеканалі «UA: Херсон» (тоді — ОДТРК), займався реформуванням ранкової програми, пошуком нових форм, виходив у прямі ефіри як режисер, ініціював нові телевізійні проєкти. Має досвід як оператор, ведучий та інженер монтажу.

Здобув освітній ступінь магістра з психології, кваліфікацію викладача вишу, учителя етики, естетики та художньої культури, керівника молодіжних театральних колективів.

Із 2015 року є головним редактором кримського інформаційного ресурсу «Радіо «Куреш». Також із грудня 2017-го — журналіст Центру журналістських розслідувань.

За словами Рустама Авдєєва, він має на меті збільшити власне виробництво регіонального мовника, приділяючи увагу історико-просвітницьким проєктам, програмам, що висвітлюватимуть життя на Херсонщині національних меншин і корінного народу Криму — кримських татар. Також він планує співпрацювати з іншими філіями Суспільного мовника.

Ірина Сандуляк-Білоус навчалася на факультеті журналістики ЛНУ імені Івана Франка. Раніше працювала над запуском нішевого телеканалу новин «24», створенням «із нуля» локальної радіостанції «FM Галичина» та перезапуском телеканалу ZIK. У 2015-му розпочала співпрацю з телеканалом Current Time «Радіо Свобода».

У червні 2018 року очолила «Українське радіо Львів», а в грудні 2019-го почала виконувати обов'язки продюсерки «UA: Львів».

За її словами, щоб бути ще ближчими до аудиторії, філія нині активно розвиває діджитал-платформи.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Уляна Антоник, яка з грудня 2017 року обіймала посаду продюсерки Львівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (канал «UA: Львів» і «Українське радіо. Львів»), залишила Суспільне. 

Додамо,  10 грудня 2019 року закінчився термін роботи продюсера філії «UA: Херсон» Василя Середюка та менеджера «UA: Черкас» Євгена Старинця, які обіймали ці посади з грудня 2017 року. На їхнє місце у Національній суспільній телерадіокомпанії України оголосили конкурс.

Фото: сайт corp.suspilne.media

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду