Філії Суспільного покажуть історичну програму «Заархіоване»

Філії Суспільного покажуть історичну програму «Заархіоване»

16:10,
23 Листопада 2020
1619

Філії Суспільного покажуть історичну програму «Заархіоване»

16:10,
23 Листопада 2020
1619
Філії Суспільного покажуть історичну програму «Заархіоване»
Філії Суспільного покажуть історичну програму «Заархіоване»
Програму «Заархівоване» створили на основі архіву Суспільного Буковини.

Із 25 листопада щосереди о 18:40 в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного  виходитиме програма «Заархівоване», створена на основі архіву Суспільного Буковини.

Всього в ефір вийде 24 історії «Заархівованого» тривалістю 6 хвилин кожна, повідомила пресслужба Суспільного.

Авторка й менеджерка проєкту – Марина Буличева. Вона працювала редакторкою «Українського радіо. Буковина», на початку карантину виробляла для Чернівецької філії Суспільного як штатна працівниця освітній проєкт «Школа вдома». Наразі вона не працює у Чернівецькій філії, веде підприємницьку діяльність. У жовтні 2020 року у філіях Суспільного почала виходити її дитяча програма «Ок, я тобі поясню», яку Марина Буличева виробляє на аутсорсі.

З ідеєю проєкту «Заархіоване» Марина Буличева перемогла на пітчингу у  рамках програми «Створюй із Суспільним» восени 2019 року. У серпні 2020 через систему Prozorro з нею підписали договір щодо надання послуг із виробництва програми «Заархівоване» на суму 154 248 грн.

За словами Марини Буличевої, у програмі вона показує унікальні кадри, які знімали у Чернівцях 30 -50 років тому.

Продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин зазначив, що сьогодні важливо згадувати про радянське минуле і переосмислювати події та явища того часу.

Нагадаємо, з вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  проєкти «Еко-люди», «Street Cхід», інформаційний тележурнал «Шерифи для нових громад», туристичні програми «Недалечко», «Геолокація: Волинь», «Край пригод», «Я вдома», «Роздивись», «Земля, наближена до неба» «Кіношкола вдома», туристично-історична програма «Буковинські загадки» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду