Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Закарпаття

Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Закарпаття

14:42,
9 Листопада 2020
2665

Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Закарпаття

14:42,
9 Листопада 2020
2665
Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Закарпаття
Філії Суспільного покажуть туристичну програму про Закарпаття
Кожен із 12 випусків проєкту «Земля, наближена до неба» присвячений одній із цікавинок Закарпаття.

12 листопада о 21:45 на регіональних телеканалах Суспільного стартує проєкт про Закарпаття «Земля, наближена до неба».

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Програму виробляє на аутсорсі автор та ведучий проєкту Михайло Данканич. З ідеєю проєкту «Земля, наближена до неба» він переміг на конкурсі у межах програми «Створюй із Суспільним» восени 2019 року. У серпні 2020 року через систему Prozorro з ним уклали договір щодо надання послуг із виробництва туристичної програми на суму 522 900 грн. Михайло Данканич раніше працював на каналі «Тиса-1», який згодом змінив назву на «UA: Закарпаття».

Він був директором об'єднання студії «Експеримент», одним із ведучих чоловічого засідання «Хлоп-шоу» на «Тисі-1», пізніше став головним продюсером редакції програм ТВО «Бюро телерадіо новин», виробляв програми про Закарпаття для циклу «Своя земля», який виходив на Суспільному. Наразі він є директором агенції регіонального розвитку «Закарпаття», нещодавно презентував безкоштовний мобільний додаток Local про унікальні місця на Закарпатті.

За словами Михайла Данканича, головна ідея проєкту — показати найкращі туристичні практики Закарпаття й спростувати стереотипи про цей регіон. «Земля, наближена до неба» — це понад сорок локацій і тридцять експертів та знакових людей.

«Наша мета — вразити глядача, який живе з іншого боку Карпат, аби він, переглянувши цей проєкт, захотів приїхати на Закарпаття й відчути його колорит», – зазначив він.

Зйомки проєкту розпочалися на початку серпня й тривають досі. Глядачі Суспільного побачать 12 випусків програми, кожен із яких присвячений одній із цікавинок Закарпаття. Серед них і старовинні замки, і виготовлення сирів, вина та кави, а також маловідомі для українського й іноземного туриста локації.

«За ці кілька місяців ми об’їздили Закарпаття вздовж і впоперек. Я вкотре переконався, що наш край — місце, де, хоч скільки б ти прожив, усе одно відкриєш для себе щось нове. У тому й фішка регіону: тут сила-силенна цікавих локацій. Не можу виокремити щось одне, проте, згадуючи зйомки, найбільш емоційним для мене було проїхатися верхи на буйволі», — каже Михайло Данканич.

На думку продюсера «UA: Закарпаття» Євгена Тичини, розповіді екскурсоводів і знавців краю, природа, ексклюзивні кадри з великих та малих виробництв Закарпаття зацікавлять телеглядачів Суспільного з усієї України.

Нагадаємо, з вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  проєкти «Еко-люди», «Street Cхід», інформаційний тележурнал «Шерифи для нових громад», туристичні програми «Недалечко», «Геолокація: Волинь», «Край пригод», «Я вдома», «Роздивись», «Кіношкола вдома», туристично-історична програма «Буковинські загадки» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

До 22 листопада 2020 року Суспільне розшукує ідеї творчих проєктів, які у 2021 році покажуть у філіях. Цього разу у пріоритеті ідеї телевізійних програм про замовчувану історію регіону радянських часів, життя й побут віддалених міст регіону, здоров’я в регіоні, культурно-освітнє життя регіону під гаслом «Навчання впродовж життя», деіндустріалізацію регіону, права, рівність та доступність у регіоні.

Фото: сайт orp.suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду