Усі філії Суспільного показують 8 проєктів, які перемогли на пітчингу (відео)

Усі філії Суспільного показують 8 проєктів, які перемогли на пітчингу (відео)

11:46,
22 Січня 2020
5120

Усі філії Суспільного показують 8 проєктів, які перемогли на пітчингу (відео)

11:46,
22 Січня 2020
5120
Усі філії Суспільного показують 8 проєктів, які перемогли на пітчингу (відео)
Усі філії Суспільного показують 8 проєктів, які перемогли на пітчингу (відео)
Історична програма про Чернігівщину «Артефакти» – восьмий за ліком проєкт, який переміг на конкурсі творчих ідей (пітчингу), був реалізований за підтримки Суспільного мовника і транслюється в ефірі всіх регіональних каналів Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Загалом на конкурсі перемогло 11 проєктів, які мали бути готові до показу восени 2019 року. Із них 8 проєктів («ЗміниТи» (спершу назва програми мали бути «Люди», але на тендер не подали заявок, тож філія власними силами реалізувала іншу програму з подібною концепцією – портретами людей, які подолали життєві перешкоди і досягли певного успіху) «Мандруємо вдома», «Загадки чернівецьких атлантів», «Нова енциклопедія Поділля», «Бук: Маршрут», «Сильні», «Населена земля», «Артефакти. Спіймай легенду») транслюють суспільні канали по всій Україні.

Два проєкти виходять на регіональних каналах, які були замовниками – програму «Козацька звитяга» транслюють на «UA: Запоріжжя», журналістські розслідування «Під прицілом» показують на «UA: Суми». Ще один проєкт «Сліди корупції» був запущений і після першого випуску його закрили.

Проєкти, які перемогли на пітчингу, виробляли сторонні продакшн-студії під контролем філій.

У неділю, 19 січня о 9:35, філії НСТУ показали перший випуск програми «Артефакти» про історію Чернігівщини.

Керівник проєкту Михайло Андрієць розповів, що головним завданням творців було перевірити, чи правдиво відтворюють справжні історичні події міфи та легенди. Знімальна група відвідала багато міст і сіл Чернігівщини, зокрема Великий та Малий Листвени, Максаки, Мену, Козелець, Новгород-Сіверський і Ніжин. Крім того, побувала в Києві, Кам’янці-Подільському й Варшаві.

За словами продюсера «UA: Чернігів» Артема Шелкового, це був перший досвід створення програми спільно зі стороннім виробником.

Перший випуск програми «Артефакти» про історію Чернігівщини.

 Спецпроєкт «ЗміниТи» від «UA: Тернопіль». Після кожного випуску у телецентрі в Тернополі відбуваються відкриті для всіх зустрічі з героями проєкту. 

Від «UА: Полтава» – тревел-шоу «Мандруємо вдома»

Новий проект Суспільного Буковини «Загадки чернівецьких атлантів».

Пізнавальна програма «Нова енциклопедія Поділля» від «UA: Вінниця».

 Тревел-шоу «Бук: Маршрут» від «UА: Буковини».

Цикл документальних історій «Сильні» від «UА: Дніпро».

Реаліті-шоу «Населена земля» від «UA: Рівне».

Програму «Козацька звитяга» транслюють на «UA: Запоріжжя».

Журналістські розслідування «Під прицілом» показують на «UA: Суми». Наразі це єдині розслідування на Суспільному, які роблять на замовлення НСТУ.

Нагадаємо, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький, який відповідає за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, анонсував наступний пітчинг для сторонніх продакшнів у квітні 2020 року. Вони проходитимуть двічі на рік. У 2020 році на виробництво творчих проєктів регіонального мовлення виділено орієнтовно 16 млн грн, у вісім разів більше, ніж у 2018 році (2 млн).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду