Demchuk, Khayat і Хмара — члени експертної ради Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023»

Demchuk, Khayat і Хмара — члени експертної ради Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023»

13:18,
17 Липня 2023
1948

Demchuk, Khayat і Хмара — члени експертної ради Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023»

13:18,
17 Липня 2023
1948
Demchuk, Khayat і Хмара — члени експертної ради Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023»
Demchuk, Khayat і Хмара — члени експертної ради Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023»
Нацвідбір на міжнародний пісенний конкурс «Дитяче Євробачення — 2023» цьогоріч проходить з низкою нововведень, до яких належить і експертна рада. 17 липня участь у прослуховуванні учасників лонглісту візьмуть такі експерти в галузі музичної індустрії як Demchuk, Khayat і Хмара.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Під час прослуховування Demchuk, Khayat і Євген Хмара як експерти мають допомогти музичній продюсерці Світлані Тарабаровій обрати пʼятірку кандидатів на участь у фіналі Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023».

Співак Demchuk наголошує, що його творчий шлях також розпочинався з участі в конкурсах, і це дало йому величезний досвід.

«Не так давно я сам був учасником Нацвідбору на Євробачення і як ніхто розумію емоції дітей сьогодні. Я зроблю все від мене залежне, щоб дати дітям певні поради на майбутнє, аби участь у відборі стала для них перш за все неперевершеним, корисним досвідом з приємними спогадами», — зазначає виконавець. 

Співак та автор пісень, фіналіст Національного відбору на «Євробачення-2020» Khayat каже, що для нього це велика відповідальність — бути членом експертної ради. «Особливо, якщо мова йде про дітей, бо творчість — поняття досить суб'єктивне. Тим не менш я радий бути причетним до цього вибору, адже сьогодні як ніколи важливо, аби Україна звучала на весь світ!» — зазначив Khayat.

Член Національного журі України на «Євробаченні-2023», піаніст і композитор Євген Хмара зазначив, що у нинішній час дуже важливо підтримувати творчість юних артистів. «Представляти Україну на міжнародній арені відповідально і критично необхідно в цей складний час. Діти як основа, як зерно нашої держави, народу. Для мене вкрай важко оцінювати дитячу творчість, вони всі такі світлі, такі талановиті. Кожен має шанс», — каже Євген Хмара.

Нагадаємо, 13 липня Суспільне оголосило лонгліст учасників Національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Дитяче Євробачення — 2023», яких обрали зі 143 претендентів.

Суспільне цього року спростило умови участі в Національному відборі на «Дитяче Євробачення». Про це організатори Нацвідбору на дитячий пісенний конкурс у Ніцці повідомили під час прямої трансляції, яка проходила 22 червня.

На  юніорському «Євробаченні-2022» перемогла Франція, а Україна посіла 9-те місце.

В Україні в прямому ефірі юніорське «Євробачення-2022» транслювали на телеканалі «Суспільне Культура» і на сайтах «Дитяче Євробачення в Україні» та «Суспільне Культура». Юніорське «Євробачення-2022» коментував телеведучий Тімур Мірошниченко.

18 вересня у фіналі Національного відбору на участь у «Дитячому Євробаченні  2022» перемогла Злата Дзюнька.

13-річна Злата ввійшла до списку фіналістів з авторською піснею «Незламна». Дівчина живе у місті Рава-Руська. Вона була учасницею та лауреаткою багатьох конкурсів і фестивалів, зокрема Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща).

 Фото: Суспільне

Читайте також
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду