«UA:Перший» посів 41 місце з 314 за кількістю новин, які бере для поширення ЄМС

Про це повідомила голова наглядової ради Суспільного мовлення Світлана Остапа, яка перебуває у складі делегації Національної суспільної телерадіокомпанії України у штаб-квартирі Європейської мовної спілки у Женеві. Про ньюзрум ЄМС вона написала на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Ньюзрум EBU – це ньюзрум мрії. Спочатку здається, що тут працює велика кількість людей, а потім виявляється, що таке враження склалося через велику кількість моніторів на столі у кожного працівника. Їх аж 5!», – зазначила вона.

За її словами у ньому працюють здебільшого люди старшого віку, з досвідом.

«Наш "UA:Перший" на 41 місці з 314 за кількістю новин, які бере для поширення EBU. І це хороший результат», – додала вона.

Нагадаємо, з 23 по 27 вересня триває візит членів наглядової ради та правління НСТУ  у штаб-квартирі ЄМС у Женеві. Поїзда відбулася за підтримки Internews Network і спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні».

До складу делегації ввійшли голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, заступник голови наглядової ради Ігор Хохич, секретар наглядової ради Вадим Міський, перша голова наглядової ради, а нині член наглядової ради Тетяна Лебедєва, член наглядової ради Олександр Павліченко, члени правління НСТУ Інна ГребенюкМикола Чернотицький та Дмитро Хоркін.

Першого дня візиту гендиректор ЄМС Ноель Курран запевнив наглядову раду та правління Суспільного у подальшій підтримці.

Фото: Світлани Остапи

comments powered by Disqus