«Дитяче Євробачення-2020» пройде в листопаді у Варшаві

«Дитяче Євробачення-2020» пройде в листопаді у Варшаві

12:48,
19 Травня 2020
2099

«Дитяче Євробачення-2020» пройде в листопаді у Варшаві

12:48,
19 Травня 2020
2099
«Дитяче Євробачення-2020» пройде в листопаді у Варшаві
«Дитяче Євробачення-2020» пройде в листопаді у Варшаві
European Broadcasting Union (EBU) вирішила не переносити «Дитяче Євробачення-2020» через пандемію коронавірусу. Конкурс відбудеться, як і було заплановано, у неділю, 29 листопада. Містом-господарем стане столиця Польщі – Варшава.

Про це йдеться на офіційному сайті «Дитячого Євробачення». 

За попередніми планами, шоу відбудеться у телестудії суспільного мовника TVP у Варшаві.

Гасло конкурсу – «Зруш світ» (Move the World), воно покликане нагадати про силу єдності.

Організатори пояснили задум: у дитинстві нам здається, що всі важливі речі роблять відомі люди: учені, космонавти, спортсмени та актори. Але це не так: щодня мільйони людей у всьому світі сумлінно виконують свої обов'язки, рухаючи світ.

В. о. президента TVP Мацей Лопінський сказав, що гасло цьогорічного Дитячого Євробачення «Зруш світ» підкреслює значущість позитивних дій задля загального блага.

«Однією з таких дій є конкурс «Євробачення». Радий, що після успіху торішньої події TVP знову обрали організатором цього неймовірного музичного заходу»,  – додав він.  

Україна планує взяти участь у дитячому конкурсі у Варшаві. Повний список країн-учасниць буде відомий за кілька місяців до події. Відповідно до діючих правил, у конкурсі може взяти участь не більше 20 мовників.

Відомо, що організатори планують тісно співпрацювати протягом найближчих тижнів і місяців з польськими органами охорони здоров’я, визначаючи вплив COVID-19 на подію цього року. В EBU наголосили, що здоров'я учасників, співробітників і відвідувачів завжди буде першорядним. 

Зазначимо, польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме вдруге поспіль «Дитяче Євробачення». У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце. 

Нагадаємо, у 2019 році Україну на «Дитячому Євробаченні» представляла Софія Іванько з піснею The Spirit оf Music. Вона посіла 15-те місце. Перемогла Вікі Ґабор із Польщі. В Україні конкурс наживо транслював суспільний канал «UA: Перший», коментував Тімур Мірошниченко.

Пісенний конкурс «Дитяче Євробачення» вперше провели 2003 року. Відтоді в ньому взяли участь загалом 39 країн. За 14 років участі в конкурсі Україна здобувала: перше місце 2012 року — Анастасія Петрик, 2008 та 2013 року другі місця — Вікторія Петрик і Софія Тарасова відповідно, четверте місце 2018 року — Дарина Красновецька, 2009 року п’яте місце — Андранік Алексанян.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду