Філії Суспільного покажуть туристичну програму «Геолокація: Волинь»

26 вересня в ефірі всіх регіональних телеканалах філій Суспільного вийде перший випуск програми про локальний туризм «Геолокація: Волинь».

Проєкт покажуть о 8:35 , повідомляє пресслужба Суспільного.

Для Волинської філії Суспільного це перший проєкт з позаштатними авторами. На конкурсі ідей «Створюй із Суспільним» восени 2019 року перемогла Наталія Войтович (Ляшук) з пропозицією 333 216 грн, зазначено на сайті «Прозорро».

Згідно з договором вона має підготувати 12 випусків «Геолокації: Волинь», кожен із яких тривалістю 26 хвилин. Цільова аудиторія – 18-35 років.

У рамках програми Наталія Войтович подорожувала колоритними місцями Волині, брала інтерв’ю у місцевих, готувала з ними традиційні улюблені страви.

Авторка розповіла, що у випусках «Геолокація: Волинь» глядачі побачать колорит не лише популярних місць, а й далеких сіл, де туристів приймають як друзів. 

Додамо, що Наталія Войтович раніше працювала ведучою на телеканалі «Нова Волинь» (нині «UA: Волинь»), була заступницею директора Волинського телебачення.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись», проєкт «Еко-люди», проєкт «Street Cхід»,  тревел-шоу «Недалечко» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

comments powered by Disqus