Генпродюсери НСТУ проводять пітчинги серед 156 творчих проектів із регіональних філій

Генпродюсери НСТУ проводять пітчинги серед 156 творчих проектів із регіональних філій

11:25,
13 Березня 2018
2777

Генпродюсери НСТУ проводять пітчинги серед 156 творчих проектів із регіональних філій

11:25,
13 Березня 2018
2777
Генпродюсери НСТУ проводять пітчинги серед 156 творчих проектів із регіональних філій
Генпродюсери НСТУ проводять пітчинги серед 156 творчих проектів із регіональних філій
З 12 по 17 березня Рада генпродюсерів Національної суспільної телерадіокомпанії України проводить пітчинги творчих проектів, які надіслали працівники філій для регіонального мовлення Суспільного. Перевагу надають проектам суспільно-політичного та просвітницького напрямів для аудиторій різного віку.

Працівники філій НСТУ, як ті, що працюють, так і ті, хто потрапив під скорочення, надіслали на перший відбір 200 проектів. На початку березня генпродюсери НСТУ розглянули всі заявки і відібрали 156 творчих проектів. 42 проекти були відхилені та направлені на доопрацювання авторами, про це йдеться на сайті suspilne.media.

«У пріоритеті згідно із концепцією розвитку регіонального мовлення на цей рік – проекти суспільно-політичного та просвітницького напрямів для аудиторій різного віку. Також передусім запускатимуться ті проекти, що мають особливе значення для регіону», – зазначили у компанії.  

За словами програмної директорки НСТУ Дар’ї Юровської, основними причинами відхилення проектів на цьому етапі стали: недостатнє регіональне спрямування, низька редакторська або продюсерська якість (розмиті критерії відбору гостей та тем, відсутність чіткої структури проекту, тощо).

До 17 березня автори відібраних проектів разом із продюсерами філій презентують свої ідеї раді генпродюсерів НСТУ у форматі відеоконференції. Усі учасники мають рівні умови: 10 хвилин на презентацію проекту за узгодженою структурою та ще 10 – на питання і уточнення.

У НСТУ зазначили, що понад половини поданих проектів – програми просвітницького напряму. На другому місці – ідеї для суспільно-політичних програм. Окремо були виділені проекти, присвячені АТО та журналістським розслідуванням.

Другим етапом відбору буде захист проекту. Перед цим етапом проект пройде експертизу планово-економічного, юридичного, виробничого департаментів та технічної дирекції НСТУ, які, зокрема, аналізуватимуть бюджет і технічну частину картки проекту, аби допомогти більш ефективно розподілити зазначені в цих документах ресурси.

До складу ради генеральних продюсерів входять такі генпродюсери: просвітницького напряму Тетяна Кисельчук, суспільно-політичного мовлення Андрій Сайчук, розважального мовлення Руслан Городничий, «Українського радіо» Дмитро Хоркін, цифрової платформи телерадіокомпанії Дмитро Хільченкослужби маркетингу та стратегічного розвитку Микола Ковальчук, інформаційного мовлення Владислав Грузинський. 

Нагадаємо, у підсумку рада генпродюсерів затвердить проект, який внесуть до Каталогу програм. Виробництво проекту розпочнеться за наявності фінансування з коштів НСТУ або донорських грантів.

У 2018 році, замість гарантованого законом бюджету у 1,5 мільярда гривень, НСТУ отримає вдвічі менше – 776,6 мільйонів гривень.

Для пошуку додаткового фінансування НСТУ планує створити базу проектів, де ідеї, які пройшли відбір та погоджені Радою генпродюсерів, будуть доступні для перегляду донорам та грантодавцям, – здебільшого йдеться про постійних міжнародних партнерів, що вже декілька років підтримують створення суспільного мовлення в Україні.

Фото: прес-служби НСТУ, фотограф Володимир Шевчук

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду