Суспільне облаштувало виїзну студію «Радіо Леся» у межах проєкту «Леся Українка: 150 імен» в Українському домі

До 27 лютого в Українському домі в межах мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» працюватиме виїзна студія радіо «Культура» – медійна платформа «Радіо Леся». Усі заходи виїзної студії можна відвідати в Українському Домі або послухати у прямому ефірі радіо «Культура».

26 лютого о 12:10 розмова ведучої радіо «Культура» Катерини Толокольнікової та кінокритика Сергія Тримбача про Лесю Українку в кіно.

26 лютого о 13:10 Голова УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) говоритиме про християнські тексти Лесі Українки. Ведуча — Олена Гусейнова.

26 лютого о 16:10 розмова радіоведучого Василя Шандра і мовознавиці Лариси Масенко про мову й драматургію Лесі Українки.

27 лютого об 11:10 версія Архієрея Православної церкви України Євстратія (Зорі) про «відношення до церковних церемоній Лесі Українки».

27 лютого о 14:10 інтерпретація європейських сюжетів у творчості Лесі Українки від Ростислава Семківа

27 лютого о 16:10 пролунають історії архівних знахідок режисера Олега Чорного про екранізації творів Лесі Українки.

25 лютого, у 150-ту річницю від Дня народження Лесі Українки, у виїзній студії Ірина Славінська поспілкувалася про відкриття проєкту «Леся Українка. 150 імен» з Ольгою Вієру та Діаною Клочко. Програму можна послухати тут.

Нагадаємо, «Українське радіо» та радіо «Культура» з 22 лютого запустили низку спецпроєктів, присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

25 лютого на телеканалі «UA: Культура» показали прямоефірну трансляцію Re:post-опери LE Влада Троїцького, екскурсію музеєм Лесі Українки у Колодяжному та прозвучали вірші Лесі Українки у виконанні відомих українців.

Фото: фейсбук-сторінка Ірини Славінської

comments powered by Disqus