Радіо «Культура» та Дніпровська філія працюватимуть у виїзній студії на книжковому фестивалі Book Space

Радіо «Культура» та Дніпровська філія працюватимуть у виїзній студії на книжковому фестивалі Book Space

16:17,
20 Червня 2019
2275

Радіо «Культура» та Дніпровська філія працюватимуть у виїзній студії на книжковому фестивалі Book Space

16:17,
20 Червня 2019
2275
Радіо «Культура» та Дніпровська філія працюватимуть у виїзній студії на книжковому фестивалі Book Space
Радіо «Культура» та Дніпровська філія працюватимуть у виїзній студії на книжковому фестивалі Book Space
Журналісти радіо «Культура» та Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) працюватимуть з виїзних студій на міжнародному книжковому фестивалі Book Space, який відбудеться у Дніпрі 21-23 червня.

Про це повідомила прес-служба НСТУ на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Дніпровська філія, зокрема команда телеканалу «51 канал», вдруге працюватимуть на телевізійній локації на фестивалі.Лінійна продюсерка Дніпровської філії Суспільного Анастасія Шаповалова сказала, що цього року філія продовжить традицію інтерв’ю з авторами.

Продюсерка Дніпровської філії Суспільного Оксана Цибуля розповіла, що у 2018 році філія була партнером цього заходу. «Вважаю, що тоді партнерство було досить успішне, адже наші практиканти (студенти ДНУ ім. Олеся Гончара) казали, що про наше медіапартнерство їм розповідали викладачі на лекціях. Мовляв, Суспільне — то був єдиний канал, який повністю висвітлював три дні книжкового фестивалю. Треба тримати марку й цього року», сказала вона.  

Інтерв’ю з письменниками, презентації книжкових новинок, огляд фестивалю Book Space можна дивитися в стрімах на фейсбуці та в програмі «Ранковий коктейль» на 51 каналі.

Радіо «Культура» вперше працюватиме у Дніпрі на книжковому фестивалі.

«Наша команда вперше вирушає в Дніпро для роботи наживо у виїзній студії на одній із фестивальних локацій»— зазначила продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська.

За її словами, у межах Book Space ведучі будуть обговорювати децентралізацію культури та появу нових важливих гравців і культурних точок на мапі України.

Слухачі зможуть почути ефіри радіо «Культура» з Book Space у такий час:

21 червня

О 15:00 ведучий Василь Шандро говоритиме з експертом із питань освіти незалежного аналітичного центру «Український інститут майбутнього» Миколою Скибою про освіту в умовах децентралізації.

О 16:10 звучатиме програма «Права людини понад усе», в якій ведуча Ірина Славінська поспілкується з організаторками фестивалю Book Space Вікторією Наріжною та Аллою Рибіцькою про культурні можливості в регіонах.

О 17:00 у програмі «Імператив» колишній морський піхотинець, доброволець батальйону «Дніпро-1» Роман Зіненко презентує свою книжку «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії».

22 червня

О 12:00 письменниця Зоя Казанжи розкаже ведучій Ірині Славінській про написання історій у стилі «Фейсбук».

О 13:00 ведучий Василь Шандро розпитає братів Капранових про міф Дніпра-Катеринослава за книжкою «Справа Сивого».

О 14:00 ведуча Олена Гусейнова й поетеса Оксана Луцишина розмірковуватимуть про жіночий голос у літературі: чи чути його?

О 15:00 історик, журналіст, головний редактор інтернет-видання «Історична правда» Вахтанг Кіпіані розкаже про розсекречені документи в справі Василя Стуса й презентує книжки на цю тему.

О 18:00 ведуча Ірина Славінська запросить до студії президента Українського PEN Андрія Куркова, щоб поговорити про українську література у світі — глобальні й локальний контексти.

О 19:07 звучатиме спецвипуск програми «Книжкова лавка ТОП-7», у якій ведуча Олена Гусейнова обговорить 7 причин читати фантастичну літературу з письменницею Світланою Тараториною.

23 червня

О 12:00 заступник директора з наукової роботи Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Єгор Врадій розповість про локальні історії й рецепцію геноциду.

О 13:00 ведуча Олена Гусейнова поговорить про фестивальну культуру й децентралізацію з кураторкою освітньої програми «Гімназія» Гогольfest Анастасією Євдокимовою.

О 13:30 письменниця Гася Шиян розкаже про жіночий досвід трансформацій на тлі українських політичних подій останніх п’яти років.

Нагадаємо, 14-16 червня радіо «Культура» і канал «UA: Вінниця» працювали із виїзної студії на літфестивалі «Острів Європа» у Вінниці. 

Фото: bookspacefest.com

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду