Підписано наказ про випуск акцій ПАТ НСТУ – Олег Наливайко

Про це повідомив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко в ІА «Укрінформ» під час прес-конференції «Юридичну особу Суспільного мовника зареєстровано 19.01.2017 – що далі?»,  організованої за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні».

«Вчора підписано наказ про випуск акцій. Нагадаю, що статутний капітал складає 2 млрд 544 млн 273 тис. гривень. До п’ятниці він має бути зареєстрований у Національній комісії з цінних паперів. Номінальна вартість акції – 1 тис. гривень», – сказав він.

Він додав, що наразі Держкомтелерадіо, який з 19 січня 2017 року виконує функції акціонера і розпорядника бюджетних коштів  ПАТ НСТУ, працює над кодексом корпоративного управління. «У зв’язку  з тим, що вже працює наглядова рада НСТУ, є певні моменти. Ми діємо в рамках двох ключових законів: спеціального про Суспільне телебачення і радіомовлення України і загального про акціонерні товариства. У цьому кодексі будуть виписані ключові позиції взаємин, що стосуються суспільного мовника», – пояснив пан Наливайко.

За його словами,  25 січня уряд має затвердити порядок використання коштів на підтримку суспільного телерадіомовлення і проведення «Євробачення».

Нагадаємо, 20 січня Держкомтелерадіо оприлюднив у себе на сайті два проекти  постанов Кабінету Міністрів України: «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національної суспільної телерадіокомпанії України» і  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017"» . 25 січня уряд має затвердити ці документи.

Як писав раніше сайт «Суспільне мовлення», 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. З дня реєстрації ПАТ НСТУ Наглядова рада вступив у свої повноваження.  Комісія з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, головою якого був Олег Наливайко, припинила свою діяльність. 

Додамо,  що Держкомтелерадіо затвердив акт оцінки майна НТКУ. Розмір статутного капіталу – понад 2,5 млрд грн.

Фото Віталія Носача

comments powered by Disqus