Щомісяця НСТУ має звітувати Держкомтелерадіо про використані кошти на «Євробачення-2017»

Щомісяця НСТУ має звітувати Держкомтелерадіо про використані кошти на «Євробачення-2017»

20:13,
20 Січня 2017
2958

Щомісяця НСТУ має звітувати Держкомтелерадіо про використані кошти на «Євробачення-2017»

20:13,
20 Січня 2017
2958
Щомісяця НСТУ має звітувати Держкомтелерадіо про використані кошти на «Євробачення-2017»
Щомісяця НСТУ має звітувати Держкомтелерадіо про використані кошти на «Євробачення-2017»
Національна суспільна телерадіокомпанія повинна до 20 числа кожного місяця звітувати Держкомтелерадіо про використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення «Євробачення-2017».

Про це йдеться у проекті поставнови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017"», який оприлюднений на сайті Держкомтелерадіо.

Згідно з проектом, головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо, а одержувачем – публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» як       мовник – організатор.

Публікуємо повний текст проекту постанови Кабміну, який уряд затвердив 25 січня 2017 року.

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017»

1. Цей Порядок визначає механізм використання  коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» (далі – бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо.

Одержувачем бюджетних коштів, передбачених на підготовку та проведення пісенного конкурсу «Євробачення –  2017» є публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» як       мовник – організатор (далі – ПАТ «НСТУ»).

3. Бюджетні кошти спрямовуються ПАТ «НСТУ» на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення –  2017», зокрема на підготовку, створення та обслуговування інфраструктури місця для проведення конкурсу, здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення трансляції та проведення конкурсу, оренду та забезпечення функціонування арени для проведення фінальної частини конкурсу, організаційно-технічне забезпечення шоу-програми конкурсу, придбання обладнання, організаційно-супровідні та інші заходи, пов’язані із забезпеченням проведення та обслуговування конкурсу, у тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівників Національної телекомпанії та ПАТ «НСТУ», які залучені до підготовки та проведення конкурсу, з урахуванням періоду з 01 січня 2017 р. до дати державної реєстрації утворення ПАТ «НСТУ», відповідно до кошторису, який затверджується ПАТ «НСТУ» та погоджується Держкомтелерадіо.

4.  Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, не пов’язаних із підготовкою та проведенням пісенного конкурсу «Євробачення –  2017»;

здійснення видатків, передбачених іншими бюджетними програмами (крім оплати праці з  нарахуваннями працівників Національної телекомпанії та ПАТ «НСТУ»,  які залучені до підготовки та проведення конкурсу з  урахуванням періоду з 01 січня  2017 р. до дати державної реєстрації утворення  ПАТ «НСТУ»).

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов’язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

7. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу до 20 числа наступного місяця до Держкомтелерадіо інформацію про їх використання для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного місяця.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Нагадаємо, Кабмін розпорядженням від 16 січня 2017 року «Про визначення органу, що здійснює функції з управлінням майном публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» визначив Держкомтелерадіо органом, що здійснює функції з управлінням майном ПАТ НСТУ.

19 січня 2017 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровано як юридичну особу публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» і припинено юридичну особу НТКУ.З дня реєстрації ПАТ НСТУ Наглядова рада вступила у свої повноваження.

Як раніше повідомляв сайт «Суспільне мовлення», Кабінет Міністрів планує виділити з державного бюджету 455,7 млн грн.  Коштами розпоряджатиметься Держкомтелерадіо. Пізніше уряд зменшив витрати на підготовку і проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на 19,38 млн грн. На

Додамо, у ніч із 20 на 21 грудня у Верховній Раді проголосували за державний бюджет-2017 року, в якому запропоновано фінансову підтримку НСТУ у розмірі 970 797,8 грн.  Не вистачило 309 202,2 грн, враховуючи, що публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», яке має бути зареєстроване у 2017 році, повинно отримати фінансування відповідно до Закону «Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні», а це 0,2% від держбюджету, що складає приблизно 1,28 млрд грн. 21 грудня 2016 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що загальний бюджет публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія» становитиме у 2017 році не менше 1,2 млрд.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду