Суспільне підписало меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки

Суспільне підписало меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки

15:50,
25 Квітня 2024
601

Суспільне підписало меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки

15:50,
25 Квітня 2024
601
Суспільне підписало меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки
Суспільне підписало меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки
Контент Суспільного буде поширюватися серед закладів освіти.

Меморандум про співпрацю підписали міністр освіти і науки Оксен Лісовий та голова правління Суспільного Микола Чернотицький, а серед присутніх на заході були заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків та генеральний директор директорату шкільної освіти Ігор Хворостяний.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Микола Чернотицький зазначив, що напрацювання освітньої концепції мовлення — серед цьогорічних пріоритетів. Він розповів, що вже є концепція дитячого та підліткового мовлення та концепція мовлення з тематики національних меншин.

«Активно розвивається диджитал-напрям дитячого мовлення, який очолює Юлія Дичук. На ютуб-каналі "Бробакс" є контент як для дошкільної аудиторії, так і підлітків. Анімаційні серіали, пізнавальні експлейнери, аудіоказки. Науково-розважальне шоу для підліткової аудиторії ”Колайдер” отримує дуже схвальні відгуки», — розповів Микола Чернотицький

Він також відзначив і проєкти Суспільного з інформаційної гігієни та протидії російській пропаганді. Серед них 6-серійний цикл «Велика російська брехня», документальна стрічка «Русифікація у стилі поп» та фільм «Щедрик проти “русского міра”». Відео- та аудіоконтент Суспільне готове адаптувати під конкретні потреби школярів, для того щоб інформація була максимально доступною та корисною.

 «Стрічка про культурну дипломатію легендарного колективу Олександра Кошиця “Щедрик проти “русского міра”” вже набрала понад 1 мільйон переглядів. А проєкти історичного напряму за сценаріями Олександра Зінченка “Колапс”, “Голодомор. Літописці” є свого роду унікальними продуктами», — каже Микола Чернотицький.

У свою чергу Оксен Лісовий наголосив, у фокусі уваги міністерства — збереження національної ідентичності українських дітей, які нині перебувають за кордоном. І в цьому питанні МОН потребує медійної підтримки.

 «Ми хочемо зберегти їхній зв’язок з Україною. І часом короткий фільм на ютубі може зіграти в цьому більшу роль, аніж тривалий цикл занять. Це також важливий напрям роботи Міжнародної української школи, яку ми зараз перезавантажуємо. І завдання тут стоїть не лише працювати з українськими дітьми, які виїхали внаслідок війни, а й взаємодіяти з діаспорою. І для цього також потрібен відповідний контент», — зазначив міністр.

 Фото: Суспільне

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду