/
Про нас
Про нас

Проєкт «Детектор Суспільного» був започаткований у 2010 році.

Мета

Основна мета проєкту – популяризувати ідею Суспільного в Україні, а також спонукати регуляторні органи у сфері медіа почути і прислухатись до громадської та експертної думки щодо суспільного мовлення, сприяти його якнайшвидшому створенню.

Цільова аудиторія

Громадськість. Журналісти, студенти-медійники, активісти, керівники та співробітники громадських організацій, співробітники посольств, західних фондів, регуляторних органів, власники та топ-менеджмент телекомпаній, друкованих та електронних ЗМІ, навколомедійної сфери, а також народні депутати України.

Редакція

Наталія Лигачова

Голова ГО «Детектор медіа»

Засновниця та шеф-редакторка порталу «Детектор медіа» з 2016 року. Засновниця і шеф-редакторка порталу «Телекритика» (2001-2015 рр.). Заслужена журналістка України. Володарка нагороди «Лідерство у ЗМІ» Міжнародної неурядової організації Internews Network (2008р.) та премії імені Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи» (2011р.), яка вручається журналістам за професіоналізм і громадянську мужність. Член НСЖУ. Найчастіше цитована телеканалами та ділової пресою експертка у медіасфері. Голова Незалежної медійної ради.

Світлана Остапа

Редакторка та оглядачка сайту «Детектор Суспільного»

Заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа».

Заслужена журналістка України. Заступниця голови Наглядової ради Суспільного мовлення; член Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики; член Громадської ради при Держкомтелерадіо; член Комісії з журналістської етики.
В "Телекритиці" працювала з 2006 року.

Ольга Жук

Журналістка

Кореспондентка, випускова редакторка сайту «Детектор Суспільного». 

 

Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду