Оголошено прийом заяв від ГО для обрання членів наглядової ради НСТУ у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики

Оголошено прийом заяв від ГО для обрання членів наглядової ради НСТУ у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики

11:16,
3 Січня 2020
3696

Оголошено прийом заяв від ГО для обрання членів наглядової ради НСТУ у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики

11:16,
3 Січня 2020
3696
Оголошено прийом заяв від ГО для обрання членів наглядової ради НСТУ у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики
Оголошено прийом заяв від ГО для обрання членів наглядової ради НСТУ у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики
Із 3 по 17 січня 2020 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення прийматиме заяви громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики, на участь у Конференціях для обрання членів наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ, Суспільне).

Про прийом документів від ГО для обрання членів наглядової ради НСТУ у сферах фізичного виховання та спорту і журналістики, повідомляють на сайті Нацради.

Зазначимо, що 21 грудня 2019 року Тетяна Лебедєва, яка була обрана у наглядову раду НСТУ у сфері журналістики, і Володимир Бринзак, який був обраний у сфері фізичного виховання та спорту, склали повноваження членів наглядової ради НСТУ за власним бажанням.

У зв’язку з цимНацрада  вирішила провести конференції громадських організацій з обрання нових членів наглядової ради.

До участі в Конференціях допускаються об’єднання, які відповідають таким вимогам: 

1)  здійснюють основну діяльність в одній із таких сфер:

  • фізичного виховання та спорту;
  • журналістики;

2) строк діяльності у відповідній сфері становить не менше трьох років до дня подання заяви на участь у Конференціях; 

3) членами об’єднання є авторитетні у відповідній сфері особи; 

4) діяльність об’єднання є активною (упродовж останніх трьох років об’єднання організовувало періодично, не рідше ніж кілька разів на рік, громадські заходи щодо проблем, які існують у відповідній сфері: ініціювало публічні обговорення актуальних питань, дискусії у професійній сфері тощо).

Заяви приймаються у робочі дні з 3 по 17 січня 2020 року за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, кім. 402, з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00) та надсилаються e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.

Об’єднання, які мають намір взяти участь у одній із Конференцій, подають:

  • письмову заяву, підписану керівником об’єднання, за визначеною формою;
  • витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • копію установчого документа об’єднання;
  • витяг із протоколу засідання керівного органу об’єднання щодо обрання керівника об’єднання.

Документи подаються в паперовій і електронній формах, повідомляють на сайті Нацради.

Відповідно до «Порядку проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень» у разі дострокового припинення повноважень – протягом 14 календарних днів з дня прийняття рішення про дострокове припинення повноважень члена наглядової ради НСТУ Національна рада має розмістити на своєму офіційному веб-сайті оголошення про прийняття заяв об’єднань на участь у відповідній конференції (конференціях). Одночасно Національна рада подає звернення про розміщення цього оголошення на офіційних веб-сайтах Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства інформаційної політики, Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державного комітету телебачення і радіомовлення.

На сьогодні до складу наглядової ради Суспільного входять від громадських об’єднань та асоціацій входять:  Євген Глібовицький – у творчій сфері, Дарія Карякіна – у сфері забезпечення прав національних меншин,  Вадим Міський – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексій Панич – у сфері освіти та науки,   Наталя Скрипка – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами, Олександр Павліченко – у правозахисній сфері.

Із 21 грудня Тетяна Лебедєва – у сфері журналістики і  Володимир Бринзак – у сфері фізичного виховання та спорту вийшли із наглядової ради.

Із 5 грудня вийшов зі складу наглядової ради Віктор Таран, який був обраний у сфері місцевого самоврядування. Нацрада оголосила прийом заяв для обрання члена наглядової ради Суспільного у сфері місцевого самоврядування, які приймалися у робочі дні з 9 по 23 грудня 2019 року.

Від депутатських фракції та груп членами наглядової ради НСТУ стали  В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»),  Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Катерина Дулапчій (депутатська група «Воля народу») і Оксана Миронова (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»). 

Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт») вийшов зі складу наглядової ради НСТУ за власним бажанням. На його місце станом на 3 січня нікого не делегували.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду