Галину Титиш обрали членкинею наглядової ради НСТУ у сфері освіти та науки

Галину Титиш обрали членкинею наглядової ради НСТУ у сфері освіти та науки

12:04,
25 Січня 2021
2836

Галину Титиш обрали членкинею наглядової ради НСТУ у сфері освіти та науки

12:04,
25 Січня 2021
2836
Галину Титиш обрали членкинею наглядової ради НСТУ у сфері освіти та науки
Галину Титиш обрали членкинею наглядової ради НСТУ у сфері освіти та науки
Вона очолює ГО «Смарт освіта».

25 січня на конференції громадські об’єднання та асоціації таємним голосуванням обрали членкинею наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері освіти та науки Галину Титиш.

Її кандидатуру запропонували сім об’єднань. Вона набрала 46 балів. Іншими  кандидатами на посаду члена наглядової ради у сфері освіти і науки були Олексій Панич та Любов Найдьонова. Олексій Панич під час таємного голосування отримав 30 балів, Любов Найдьонова – 34 бали.

Фото Свілтани Остапи

Конференція відбулася на Хрещатику, 26 у приміщенні Академії Суспільного мовлення.

Галина Титиш у наглядовій раді НСТУ продовжить діяльність Олексія Панича, повноваження якого закінчилися 19 січня 2021 року.

Вона очолює ГО «Смарт освіта». Робота організації має на меті підтримувати освітню реформу і допомагати батькам, вчителям та учням бути активними учасниками навчального процесу.

Також Галина Титиш має досвід у журналістиці. Вона – засновниця та перша головна редакторка сайту «Українська правда. Життя», була радниця з питань комунікацій Національного офісу ДІ-реформи (проєкт EDGE).

Вона є кандидаткою на членкиню наглядової ради НСТУ від ГО «Центр Інноваційної освіти «Про.Світ», Громадська спілка «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» (ГС “МІІР”), ГО «Едюкейшнал Ера», Харківська обласна громадська організація «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» (ХОГО «ХОГРЦ»), ГО «Смарт освіта», ГО «Гендерний інформаційно-аналітичний центр «Крона» і ГО «ЕдКемп Україна».  

Під час свого виступу пані Титиш сказала, що буде допомагати, щоб не зупинилася і була працюючою концепція дитячого та підліткового мовлення. Вона вважає, що Суспільне має бути з рейтингами. За її словами, «показники Першого Національного мають бути значно вищими». Галина Титиш відзначила програми та сітку мовлення «Українського радіо» і сказала, що слухає його, їй все там подобається.

Любов Найдьонова є кандидаткою від ГО «Арт-терапевнична асоціація», ГО «Асоціація політичних психологів України», ГО «Українська асоціація медіапсихологів та медіапедагогів», ГО «Жіноча сила України».

За її словами, якщо вона пройде у наглядову раду НСТУ, то буде відстоювати інтереси науковців та освітян у вигляді контенту.

Олексій Панич – від ГО «Науково-видавниче об’єднання «Дух і літера» в Шевченківському районі м. Києва. Він розповів про свою діяльність у наглядовій раді НСТУ першого скликання, що вдалося досягти та які зусилля і скільки часу довелося у це вкласти. Олексій Панич зазначив, що про свою діяльність у наглядовій раді він звітував електронними листами перед об’єднаннями, які його обрали свого часу у наглядову раду Суспільного.

Фото Світлани Остапи

Галина Титиш вступить у свої повноваження членкині наглядової ради НСТУ після затвердження Нацрадою, яке має відбутися найближчим часом. 

Головою лічильної комісій конференції з обрання члена наглядової ради НСТУ у сфері освіти і науки була член Національної ради Тетяна Руденко.

У конференції взяли участь Світлана Остапа, яка була головою наглядової ради НСТУ з березня 2019 року, а до того заступницею голови НР, та Вадим Міський, який у першій каденції наглядової ради був секретарем

Світлана Остапа сказала, що тих, кого оберуть у наглядову раду НСТУ, у лютому 2021 року чекає навчання. 

Нагадаємо, у сфері освіти та науки 12 громадських об’єднань допустили до конференцій з обрання членів наглядової ради НСТУ. Заяви від громадських об’єднань та асоціацій Національна рада приймала з 19 жовтня по 2 листопада 2020 року.

До 5 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе конференції з обрання членів наглядової ради НСТУ ще від чотирьох суспільних сфер – забезпечення прав національних меншин, захисту інтересів дітей та молоді, творчості і захисту прав осіб з особливими потребами.

Варто зазначити, що 19 січня 2021 року сплив термін повноважень більшості членів наглядової ради НСТУ.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду