Сюмар про Суспільне: з внесенням змін все буде добре, а от з бюджетом можуть бути проблеми

фото - Максим Лісовий

Вилучення положення про фіксовану суму фінансування з бюджету ставить під загрозу саме існування Суспільного мовлення. Про це заявила 12-го грудня народна депутатка Верховної Ради України від «Народного фронту», голова комітету з питань свободи слова а інформаційної політики Вікторія Сюмар на міжнародній конференції «Запуск суспільного мовлення в Україні. Зворотній відлік».

За словами Вікторії Сюмар, якщо не буде чітко зафіксованої суми бюджету Суспільного мовника, чиновники будуть намагатися впливати на бюджет. «Якщо ти впливаєш на бюджет, ти впливаєш на контент», - зазначає депутатка. Вона додала, що представник міністерства фінансів на Комітеті свободи слова озвучив, що Мінфін буде пропонувати вилучити цей пункт з метою економії державних коштів.

«З внесенням змін все буде добре, а от з бюджетом можуть бути проблеми», - резюмувала Сюмар.

«Суспільне мовлення»

Конференція відбулася за підтримки спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» та проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медіа середовищі», що фінансується Урядом Канади.

comments powered by Disqus