Тернопільська філія Суспільного отримала логотип UA: і змінила назву

Тернопільська філія Суспільного отримала логотип UA: і змінила назву

14:32,
13 Грудня 2018
4308

Тернопільська філія Суспільного отримала логотип UA: і змінила назву

14:32,
13 Грудня 2018
4308
Тернопільська філія Суспільного отримала логотип UA: і змінила назву
Тернопільська філія Суспільного отримала логотип UA: і змінила назву
13 грудня член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, оголосив про присвоєння Тернопільській філії логотипу UA:. Відповідно телеканал ТТБ змінив назву на «UA: Тернопіль».

Про це йдеться  на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Сьогодні вітаємо у спільноті UA: ще одну філію Суспільного. Цього разу саме наші колеги з Тернополя довели, що дотримуються стандартів журналістики та цінностей суспільного мовника в усіх напрямах роботи ТРК. Вітаю всю команду Тернопільської філії!» — сказав Микола Чернотицький.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розглянула заяву НСТУ щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 01141-м від 30.03.2017) (багатоканальне, логотип: «ТТБ»). На сайті Нацради опубліковане відповідне рішення, де зазначено: «Переоформити ліцензію на мовлення НР № 01141-м від 30.03.2017 (дата видачі бланка ліцензії 30.03.2017) та додатки 1, 2, 4, 5 (дата видачі додатків 30.03.2017) до ліцензії на мовлення ПАТ «НСТУ», м. Київ, у зв’язку зі зміною логотипа, програмної концепції мовлення, відомостей про особовий склад керівного органу, складу редакційної ради, фінансово-інвестиційних зобов’язань, інформації щодо пов’язаних осіб, зазначенням інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера), зазначивши в ліцензії. Вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "UΛ: Тернопіль"».

Логотип надали філії тоді, коли регіональна дирекція показала найкращі результати моніторингу ефіру і була відзначена як така, що відповідає стандартам якості Суспільного.

Для продюсерки Тернопільської філії НСТУ Зоряни Биндас отримання логотипу стало приємною несподіванкою.

Тепер у філії мають розробити нову графіку і лише тоді вийти в ефір з логотипом «UA: Тернопіль».

Як писав сайт «Детектор медіа», голова правління НСТУ  Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA:» (You are – Ти є) присвоюють тільки тим телерадіокомпаніям, які відповідають стандартам якості Суспільного, не мають матеріалів з ознаками замовності. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший».

Наразі логотип Суспільного отримали наступні філії: «UA: Суми», «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас», «UA: Львів»«UA:Вінниця» і «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Харків», «UA: Волинь» і «UA: Одеса», «UA: Буковина», «UA: Черкаси», «UA: Закарпаття».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду