Житомирська та Харківська філії Суспільного отримали логотип UA:

Житомирська та Харківська філії Суспільного отримали логотип UA:

14:57,
6 Червня 2018
4186

Житомирська та Харківська філії Суспільного отримали логотип UA:

14:57,
6 Червня 2018
4186
Житомирська та Харківська філії Суспільного отримали логотип UA:
Житомирська та Харківська філії Суспільного отримали логотип UA:
6 червня Житомирській і Харківській філіям Національної суспільної телерадіокомпанії України присвоєно логотипу UA: Вони отримали назви «UA: Житомир» та «UA: Харків».

Про це йдеться на сайті suspilne.media.

Член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький сказав, що логотип UA: – знак якості й дотримання стандартів журналістики.

«Колективи Житомирської і Харківської філій показали значне покращення якості роботи, дотримання стандартів мовлення Суспільного. Наші філії якісно зростають, незважаючи на всі перешкоди. Радий приєднанню ще двох регіональних дирекцій до "родини UA"», – зазначив пан Чернотицький.

Рішення про присвоєння нової назви філіям Суспільного ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників, повідомляють у НСТУ.

У компанії запевняють, що керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного. У поточному періоді ці 2 регіональні дирекції показали найкращі результати і були відзначені як такі, що відповідають стандартам якості Суспільного.

Варто зазначити, що телеканал Харківської філії НСТУ мав назву ОТБ. На початку 2018 року стало відомо, що з отриманням логотипу він змінить назву на «UA: Харків». 

Як писав сайт «Детектор медіа», голова правління НСТУ  Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримують тільки ті телерадіокомпанії, які відповідають суспільному мовленню, не мають матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший».

Найпершою зі всіх філій отримала лого Сумська філія Суспільного. Згодом ще п’ять: «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас», а також «UA: Львів» і «UA: Чернігів».

Фото: прес-служби НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду