ТРК «Буковина» отримала логотип UA:

ТРК «Буковина» отримала логотип UA:

16:20,
18 Жовтня 2018
3582

ТРК «Буковина» отримала логотип UA:

16:20,
18 Жовтня 2018
3582
ТРК «Буковина» отримала логотип UA:
ТРК «Буковина» отримала логотип UA:
18 жовтня Чернівецька філія Національної суспільної телерадіокомпанії України отримала логотип Суспільного – UA:.

Таке рішення оголосив член правління НСТУ Микола Чернотицький, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури. Відтепер ТРК «Буковина» змінить свою назву на «UA: Буковина», повідомляє  «UA: Суспільне мовлення».

«Чернівецька філія провела ґрунтовну роботу і нас дуже тішить прогрес, якого ця команда досягла. Це – ефіри стабільно високої якості, дотримання стандартів Суспільного. Тож вітаємо із UA!» – сказав Микола Чернотицький.

У НСТУ зазначають, що рішення про присвоєння нової назви філіям Суспільного ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного. У поточному періоді ця регіональна дирекція показала найкращі результати і була відзначена як така, що відповідає стандартам якості Суспільного.

Чернівецька філія стала дванадцятим регіоном, що досяг такого рівня якості роботи.

Як писав сайт «Детектор медіа», голова правління НСТУ  Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримують тільки ті телерадіокомпанії, які відповідають суспільному мовленню, не мають матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший».

Найпершою зі всіх філій отримала лого Сумська філія Суспільного. Згодом логотип Суспільно отримали «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас», «UA: Львів»«UA:Вінниця» і «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Харків», «UA: Волинь» і «UA: Одеса».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду