Сумська ОДТРК отримала логотип Суспільного мовника

Сумська ОДТРК отримала логотип Суспільного мовника

18:03,
4 Грудня 2015
4505

Сумська ОДТРК отримала логотип Суспільного мовника

18:03,
4 Грудня 2015
4505
Сумська ОДТРК отримала логотип Суспільного мовника
Сумська ОДТРК отримала логотип Суспільного мовника
4 грудня Сумська обласна державна телерадіокомпанія отримала логотип Суспільного мовника. З 1 січня 2016 року логотип компанії зміниться на «UA:Суми». Про це повідомив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

«Сумська ОДТРК перша з-поміж інших регіональних державних мовників довела, що новини можна робити чесно. Там нема заказухи, джинси. Це показали і моніторинги ГО «Телекритика», і наші власні. Компанія з 106 людей розуміє, навіщо вона працює і розуміє суспільні цінності. Так працювати важко, але це можливо. Хотілось би, щоб на прикладі Сум решта регіонів зрозуміли, що це можливо, що ніхто не помре без грошей», - розповів Зураб Аласанія. «Логотип – це ціннісна річ. Це не означає, що весь контент змінився, він нормальний по цінностях, але він поки що не дотягує ані по картинці, ані по змісту», - додав гендиректор.

Роботу решти регіональних філій НТКУ пан Аласанія вважає незадовільною: в цьому році жоден з них не отримає логотип Суспільного мовника.

 «Останні півтора роки ми намагалися відповідати духу Суспільного, особливо це стосується нашої новинної редакції. В тому числі і за моніторингами ГО «Телекритики» ми показували відсутність джинси в наших новинах. Це означає те, що цінності наших журналістів відповідають Суспільному. Але дуже багато роботи ще попереду», - розповів директор Сумської ОДТРК Микола Чернотицький.

Нагадаємо, обласні державні телерадіокомпанії перебувають у стані реформування у філії НТКУ.

У вересні цього року Зураб Аласанія заявив, що логотипа Суспільного мовлення удостояться лише ті канали, які не публікуватимуть джинсу і замовні матеріали.«Показник – це коли кожна компанія позбавиться від джинси, від "заказухи" і ми будемо в цьому впевнені. От тоді ми вже приліпимо UA до того логотипа, який їм звичний - у кожної компанії є свій. Коли на ОДТРК з'являється цей логотип - тоді ми знаємо, що там точно немає джинси. Решта потроху буде змінювати людей, ставлення до роботи, до продукту і до Суспільного як такого», – зазначив Аласанія.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду