Логотип Суспільного отримають ті канали, на яких не буде джинси – Зураб Аласанія

Логотип Суспільного отримають ті канали, на яких не буде джинси – Зураб Аласанія

11:29,
30 Вересня 2015
6467

Логотип Суспільного отримають ті канали, на яких не буде джинси – Зураб Аласанія

11:29,
30 Вересня 2015
6467
Логотип Суспільного отримають ті канали, на яких не буде джинси – Зураб Аласанія
Логотип Суспільного отримають ті канали, на яких не буде джинси – Зураб Аласанія
Генеральний директор Національної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія зазначив, що логотипа Суспільного мовлення удостояться лише ті канали, які забудуть про джинсу і замовні матеріали.

Про це гендиректор НТКУ сказав, відповідаючи на запитання журналістів після засідання колегії Держкомтелерадіо, повідомляє «Укрінформ». 

«Показник – це коли кожна компанія позбавиться від джинси, від "заказухи" і ми будемо в цьому впевнені. От тоді ми вже приліпимо UA до того логотипа, який їм звичний - у кожної компанії є свій. Коли на ОДТРК з'являється цей логотип - тоді ми знаємо, що там точно немає джинси. Решта потроху буде змінювати людей, ставлення до роботи, до продукту і до Суспільного як такого», – зазначив Аласанія.

Викорінювати джинсу і «замазуху», за його словами, будуть напряму: зловили раз - і більше ти тут не працюєш. «Це абсолютно гарантовано. Зараз у мене є всі інструменти для цього. Вони напряму підпорядковані мені», – сказав гендиректор.

Він уточнив, що ОДТРК вже не існують, вони працюють як філії НТКУ. «Це перший крок. Наступним кроком буде наше перетворення на НСТУ. Ще дві затримки - це Національне радіо, яке величезне, і студія "Укртелефільм", на якій - прямий саботаж. Але за два-три тижні ми з цим теж впораємось. А потім починаємо наступний процес - корпоратизації. Паралельно йтиме процес аудиту. Ми будемо перевіряти всі компанії», - зазначив Аласанія.

За його словами, з кадрами поки жодних змін не відбувається. «Всі залишаться, вони отримали гарантії до початку створення НСТУ. Я навіть попросив би не міняти логотипи. Всі залишити, як є. Бо поки що вони не заслуговують на новий логотип, який свідчив би про Суспільне мовлення, далеко не всі ми вже готові», - підкреслив гендиректор.

Водночас він додав, що людей з філій будуть запрошувати у Київ, до навчальних центрів, а також звідси постійно їздитимуть у регіони. «Ми хочемо забути поняття "центр і регіони" - немає такого. Ми всі - одна команда. Так має бути», - вважає він.

Аласанія нагадав, що НСТУ матиме не менш, ніж два телеканали, хоча планується набагато більше: «UA:Перший», а також «UA:Культура» – коли він на те заслуговуватиме: «Подивимось на його зміст і на контент, коли він заслужить і коли не буде ні джинси, ні "заказухи"». 

Наразі, за його словами, обмірковується контент каналу «Культура», який планується перевести на «цифру», бо на супутнику його ніхто не знає і не бачить. Частина контенту може перейти з «UA:Перший», який буде спрямований на пряму трансляцію, події.

Гендиректор висловив переконання, що Суспільне мовлення має обходитися державним фінансуванням, а також спонсорством від великих спортивних подій. Це і глядачеві подобається, і комерційні канали не сприйматимуть їх як конкурентів.

«Але поки що ми не готові позбутися 30 млн на рік від реклами», - сказав Аласанія, уточнивши, що наразі держава перераховує приблизно половину від запланованого. 

Нагадаємо, 29 вересня колегія Державного комітету телебачення і радіомовлення вирішила посилити контроль за реорганізацією Національної радіокомпанії України, державної телерадіокомпанії «Культура», обласних і регіональних державних телерадіокомпаній (ОДТРК) та української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» у ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Зокрема, до 30 вересня Держкомтелерадіо має отримати від Національної телекомпанії України (НТКУ) погоджені штатні розписи 27 філій НТКУ, які утворюються з ОДТРК.

Колегія Держкомтелерадіо вирішила, що заходи з реорганізації державних ТРК шляхом їх приєднання до НТКУ та утворення ПАТ НСТУ в цілому виконуються. Нагадаємо, що всі ці заходи визначені постановою Кабінету Міністрів від 5.08.2015 № 567 «Деякі питання утворення публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”».

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
life.pravda.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду