Запрацювали сайти Дніпровської та Тернопільської філій НСТУ

Запрацювали сайти Дніпровської та Тернопільської філій НСТУ

12:49,
21 Березня 2019
2470

Запрацювали сайти Дніпровської та Тернопільської філій НСТУ

12:49,
21 Березня 2019
2470
Запрацювали сайти Дніпровської та Тернопільської філій НСТУ
Запрацювали сайти Дніпровської та Тернопільської філій НСТУ
Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила нові сайти для регіональних каналів «:Дніпро» та «UA: Тернопіль».

Сайти розміщені за адресами:Дніпровської філії – dp.suspilne.media та Тернопільськоїфілії –  te.suspilne.media. Про це повідомили на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Суспільне завершує оновлення діджитал платформ у регіонах. Ми розвиваємо свою присутність в інтернеті, щоб зробити програми Суспільного мовлення доступними й зручними нашим глядачам і слухачам. Уже запущено 21 новий сайт регіональних філій НСТУ. Ще чекаємо на допрацювання сайтів суспільних мовників Київщини та Закарпаття», — сказав член правління НСТУ Микола Чернотицький.

Нові сайти мають уніфікований дизайн. Веб-сторінки відрізняється унікальними для кожного регіону кольорами.

Кожен із сайтів містить такі розділи: «Телепрограма» на тиждень, «Новини» (фото+відео з коротким описом регіональних новин), «Програми» (власний контент філії, який виробляли у 2018-2019 роках), «Онлайн-мовлення», яке доступне лише на території України, «Контакти», «Ведучі філій», «Керівництво філій», «Публікації» (новини філії та компанії загалом).

Нагадаємо, запущено наступні сайти:  Львівська (lv.suspilne.media), «UA: Донбас» (dn.suspilne.media), Кіровоградська (kr.suspilne.media), Миколаївська (mk.suspilne.media), Одеська (od.suspilne.media), Сумська (sm.suspilne.media), Харківська (kh.suspilne.media), Хмельницька (km.suspilne.media), Черкаська (ck.suspilne.media), Чернівецька (cv.suspilne.media),  Вінницька (vn.suspilne.media), Волинська (vo.suspilne.media), Житомирська (zt.suspilne.media), Запорізька (zp.suspilne.media), Івано-Франківська (if.suspilne.media), Полтавська (pl.suspilne.media), Рівненська (rv.suspilne.media), Херсонська (ks.suspilne.media), Чернігівська філії (cn.suspilne.media) НСТУ.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду