Оголошено конкурс на посади менеджерів Миколаївської та Полтавської філій НСТУ

Оголошено конкурс на посади менеджерів Миколаївської та Полтавської філій НСТУ

13:16,
18 Жовтня 2018
2291

Оголошено конкурс на посади менеджерів Миколаївської та Полтавської філій НСТУ

13:16,
18 Жовтня 2018
2291
Оголошено конкурс на посади менеджерів Миколаївської та Полтавської філій НСТУ
Оголошено конкурс на посади менеджерів Миколаївської та Полтавської філій НСТУ
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України оголосило повторний конкурс на посади менеджерів Миколаївської та Полтавської філій НСТУ.

Прийом документів від кандидатів триватиме з 17 до 30 жовтня 2018 року, йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Конкурсний відбір на посаду менеджера оголошено для 2 філій ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»:

  • Миколаївська регіональна дирекція,
  • Полтавська регіональна дирекція «Лтава».

Попередній документарний відбір претендентів здійснюватиме департамент управління персоналом НСТУ. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління НСТУ.

Основні вимоги до претендентів на посади менеджерів та продюсерів, короткий опис функціональних обов’язків, а також перелік необхідних для участі в конкурсі документів можна переглянути за посиланнями:

Оголошення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
Супровідний лист
Згода на обробку персональних даних

Документи для участі в конкурсі можна подати за адресою: м. Київ, вул. Іллєнка (Мельникова), 42 та скановані копії на електронну адресу konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-07-20 та (044) 481-08-87.

21 вересня менеджер Полтавської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Євгеній Сердюк написав заяву на звільнення. З 24 вересня він не працює у філії.

Додамо, у травні 2018 року колектив Миколаївської регіональної дирекції звернувся до голови правління ПАТ «НСТУ» Зураба Аласанії та виконавчого директора Олександра Лієва з відкритим листом, в якому звинувачують попереднього керівника Ярослава Індикова (ще був генеральним директором Миколаївської ОДТРК, а згодом директором виконавчим Миколаївської філії) в тому, що здійснив "дивну оборудку", внаслідок якої значна частина студійного обладнання, техніки та декорацій, якими користувалися з 2015 року, не належать філії. 

У Миколаївській філії тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено  Івана Галамасюка.

Нагадаємо, на початку жовтня правління НСТУ обрало на конкурсі менеджерами Закарпатської філії Суспільного Мирослава Поляковського, Херсонської філії – Оксану Шило. Тоді для Миколаївської філії не вдалося обрати менеджера.

Загалом, відбулося кілька додаткових конкурси. У листопаді-грудні 2017 року тривав перший конкурс на посади менеджерів і продюсерів. 6 грудня правління НСТУ обрало 12 менеджерів і 16 продюсерів.

9 грудня 2017 року в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. У додатковому конкурсі на керівників філій Суспільного взяли участь 113 осіб. Було обрано 7 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. 

 Із 10 до 23 травня 2018 року тривав ще один додатковий конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів у чотирьох філіях, але обрали двох менеджерів. Юрист Антон Веселов став менеджером філії НСТУ «Дніпровська регіональна дирекція», Колишній представник «Громадського радіо» Олександр Бузюк очолив філію «Львівська регіональна дирекція».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду