У Львівській і Дніпровській філіях обрали менеджерів

У Львівській і Дніпровській філіях обрали менеджерів

12:16,
8 Червня 2018
3639

У Львівській і Дніпровській філіях обрали менеджерів

12:16,
8 Червня 2018
3639
У Львівській і Дніпровській філіях обрали менеджерів
У Львівській і Дніпровській філіях обрали менеджерів
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України тричі проводило конкурс, щоб обрати керівників філій у цих регіонах.

Юрист Антон Веселов став менеджером філії НСТУ «Дніпровська регіональна дирекція», Колишній представник «Громадського радіо» Олександр Бузюк очолив філію «Львівська регіональна дирекція», про це йдеться на сайті suspilne.media.

Антон Веселов із Кривого Рогу має юридичну освіту, працював адвокатом, був директором юридичного департаменту на телеканалі «34», претендував на посаду судді місцевого суду, але не пройшов відбір. Він здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить «51 телеканал» і радіо «Дніпро».

Олександр Бузюк із Рівного, був директором підприємства громадської організації «Громадське радіо», працював керівником «Каналу «Духовність», адміністратором програм на «Телерадіокомпанія Рівне- 1», менеджером з розвитку. У НСТУ зазначили, що він здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить ТРК «Львів» і «Львівське радіо».

До цього часу т. в. о. менеджера на Дніпровській філії був попередній керівник Валентин Чанглі, на Львівській філії – Наталія Степанова, яка працює на посаді начальниці управління економічного аналізу планово-економічного департаменту НСТУ.

На Херсонській філії тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено Оксану Шило.

1 березня менеджер Закарпатської філії НСТУ Віталій Мещеряков написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Менеджерів обрали на конкурсі, який тривав з 10 до 23 травня. За даними компанії, у конкурсному відборі взяли участь 27 кандидатів:

«Дніпровська регіональна дирекція» – 10 кандидатів,

«Закарпатська регіональна дирекція» – 6 кандидатів,

«Львівська регіональна дирекція» – 5 кандидатів,

«Херсонська регіональна дирекція "Скіфія"» – 6 кандидатів.

Правління НСТУ підпише на рік трудові догори з новообраними менеджерами філій. Зважаючи на результати праці, договори  можуть бути продовжені ще на 4 роки.

Конкурс на посаду менеджера для Закарпатської і Херсонської філій, буде оголошено пізніше.

Член правління НСТУ Микола Чернотицький сказав сайту «Суспільне. Детектор медіа», що члени правління не були впевнені у кандидатах, які претендували на посаду менеджерів у Херсонській та Закарпатській філіях, тому вирішили призначити додатковий конкурс.

Співбесіди кандидатів на менеджерів із членами правління НСТУ відбувалися 4 і 5 червня. Попередній документарний відбір претендентів здійснює департамент управління персоналом НСТУ.

Нагадаємо, НСТУ оголосила додатковий, третій за ліком, конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів у чотирьох філіях. Прийом документів від кандидатів тривав з 10 до 23 травня 2018 року.

Уперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого конкурсу. Участь у конкурсі могли взяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

Загалом, відбулося три конкурси. У листопаді-грудні 2017 року тривав перший конкуср на посади менеджерів і продюсерів. 6 грудня правління НСТУ обрало 12 менеджерів і 16 продюсерів.

9 грудня 2017 року в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Як раніше писав сайт «Суспільне мовлення», із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. У додатковому конкурсі на керівників філій Суспільного взяли участь 113 осіб. Було обрано 7 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. 

Зазначимо, після обрання на конкурсі менеджер Закарпатської філії Віталій Мещеряков вирішив залишити свою посаду.

Фото: Facebook-сторінки ТРК «Одеса»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду