Обрано менеджерів Закарпатської та Херсонської філій: ними стали Мирослав Поляковський та Оксана Шило

Обрано менеджерів Закарпатської та Херсонської філій: ними стали Мирослав Поляковський та Оксана Шило

11:11,
16 Жовтня 2018
2710

Обрано менеджерів Закарпатської та Херсонської філій: ними стали Мирослав Поляковський та Оксана Шило

11:11,
16 Жовтня 2018
2710
Обрано менеджерів Закарпатської та Херсонської філій: ними стали Мирослав Поляковський та Оксана Шило
Обрано менеджерів Закарпатської та Херсонської філій: ними стали Мирослав Поляковський та Оксана Шило
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України обрало на конкурсі менеджерами Закарпатської філії Суспільного Мирослава Поляковського, Херсонської філії – Оксану Шило. Для Миколаївської філії, де обрати менеджера не вдалося, незабаром буде оголошено додатковий конкурс.

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«В Закарпатській філії працює чудова команда фахівців. Маю за честь приєднатися до неї. Разом ми будемо працювати не лише над поточними завданнями, але й на черзі реалізація проекту грантової угоди», – сказав Мирослав Поляковський.

У компанії зазначають, що Мирослав Поляковський з 2005 року працює на різних посадах на телеканалі та радіо Закарпатської філії (тоді ОДТРК), займався розвитком проекту «Студія Експеримент». Має вищу освіту за напрямом соціологія, правознавство, а також ступінь магістра державної служби.

12 червня 2018 року був призначений тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера філії. На цій посаді він реалізував перехід телеканалу «Тиса-1» на формат мовлення 16х9, впровадив систему електронного документообігу IDoc, налагоджував співпрацю із рекламними агенствами і провайдерами програмної послуги, перевів послуги на аутсорс.

Оксана Шило з 1998 року працювала у Луганскій ОДТРК, яка потім стала складовою частиною філії Суспільного «UA: Донбас». За час роботи у ТРК пані Шило пройшла кар’єрний шлях від ведучої до головного продюсера. Оксана Шило має гарний досвід управління творчим колективом.

У 2018 році була призначена т. в. о. менеджера Херсонської філії Суспільного.

«З початку року у філії ми провели значну оптимізацію штату та приміщень, додатково уклали договори з оренди рухомого та нерухомого майна, змінили систему надання деяких послуг, а саме здійснили аутсорсинг клінінгу, охорони, перевезення працівників та знімальних груп, професійного телевізійного гримування, запустили вижен-радіостудію з живою трансляцією на Facebook, впровадили нову технологію по надходженню рекламних коштів та багато чого. Зараз в адміністративному секторі виконуємо головну задачу – переходимо на міжнародні стандарти фінансової звітності», сказала Оксана Шило.

Нагадаємо, конкурс тривав із 18 вересня по 1 жовтня. Було отримано 8 заявок:

  • «Закарпатська регіональна дирекція» – 3 кандидати
  • «Миколаївська регіональна дирекція» – 1 кандидат
  • «Херсонська регіональна дирекція "Скіфія"» – 4 кандидати.

Із новообраними менеджерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

1 березня 2018 року менеджер Закарпатської філії НСТУ Віталій Мещеряков написав заявуна звільнення за власним бажанням.

Загалом, відбулося три конкурси. У листопаді-грудні 2017 року тривав перший конкурс на посади менеджерів і продюсерів. 6 грудня правління НСТУ обрало 12 менеджерів і 16 продюсерів.

9 грудня 2017 року в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. У додатковому конкурсі на керівників філій Суспільного взяли участь 113 осіб. Було обрано 7 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. 

 Із 10 до 23 травня 2018 року тривав ще один додатковий конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів у чотирьох філіях, але обрали двох менеджерів. Юрист Антон Веселов став менеджером філії НСТУ «Дніпровська регіональна дирекція», Колишній представник «Громадського радіо» Олександр Бузюк очолив філію «Львівська регіональна дирекція».

Фото:  «UA: Суспільне мовлення»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду