Менеджери і продюсери філій НСТУ: кого обрали керівниками Суспільного в регіонах

Менеджери і продюсери філій НСТУ: кого обрали керівниками Суспільного в регіонах

19:08,
8 Грудня 2017
9249

Менеджери і продюсери філій НСТУ: кого обрали керівниками Суспільного в регіонах

19:08,
8 Грудня 2017
9249
Менеджери і продюсери філій НСТУ: кого обрали керівниками Суспільного в регіонах
Менеджери і продюсери філій НСТУ: кого обрали керівниками Суспільного в регіонах
8 грудня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України провело зустріч із менеджерами та продюсерами філій Суспільного, який обрали на конкурсі 6 грудня.

НСТУ оприлюднила короткі біографії менеджерів і продюсерів філій Суспільного, повідомила прес-служба Суспільного.

Загалом, правління НСТУ обрало 12 менеджерів і 16 продюсерів. Ще 13 філій не мають або менеджерів, або продюсерів, або обох керівників.

Харківська філія, обрано лише продюсера Ганну Силаєву

Ганна Силаєва з 2009 року працює кореспонденткою Української служби ВВС в Харківській області. З того ж часу й до сьогодні є постійною авторкою агентства «МедіаПорт», де раніше працювала як редакторка й головна редакторка. Ганна Силаєва також має досвід роботи випусковою редакторкою в медіа-групі «Об'єктив», кореспонденткою Української служби Польського радіо в Харкові. Ганна Силаєва має досвід запуску інформаційного агентства повного циклу, була авторкою ідеї та продюсеркою документального кіно. 

Запорізька філія, обрано лише продюсера Наталію Андреєву

Наталія Андреєва з 2005 до 2017 року працювала редакторкою та завідувала відділом програм для дітей та юнацтва у Запорізькій філії. Під її керівництвом з 2008 року вийшло понад 20 циклових програм різного спрямування: музичного, аналітичного, дитячого й молодіжного, а також формату ранкових проектів. У цьому переліку є як студійні, прямоефірні, так і монтовані теледоробки.

Львівська філія, обрано лише продюсера Уляну Антоник

Уляна Антоник із 2010 до 2014 року керувала інформаційним відділом та була шеф-редакторкою служби інформації телеканалу ZIK. Також була керівницею та випусковою редакторкою мережі корпунктів в Тернополі, Ужгороді, Івано-Франківську, Рівному та Києві. Раніше Уляна Антоник працювала  ведучою, редакторкою, журналісткою, режисеркою ранкових та музично-розважальних програм.

Рівненська філія, обрано лише продюсера Інну Білецьку

За освітою Інна Білецька спеціаліст з інформаційної аналітики. Останні 9 років працювала кореспонденткою в Рівному, покриваючи 6 областей, а також ближнє зарубіжжя. Була авторкою радіопрограм місцевої радіостанції та кореспондентом і ведучою новин телеканалу «Рівне 1».

Херсонська філія, обрано лише продюсера Василя Середюка

Василь Середюк протягом 25 років працював у Херсонській філії НСТУ на посаді заступника головного редактора, директора ТВО «Ранок» та режисером. За цей час він створив і був продюсером низки телевізійних проектів, керував творчим підрозділом та був режисером програм. Василь Середюк є членом Національної спілки журналістів та Національної спілки кінематографістів України, заслуженим працівником культури.

Кіровоградська філія, обрано лише продюсера Олену Квашу

Олена Кваша із 2014 року працює першим заступником директора Кіровоградської філії Суспільного та є ведучою кількох суспільних програм. Раніше вона також була генеральним продюсером філії. Загальний досвід роботи Олени Квашу в медіа складає 7 років.  

Продюсери не обрані у Волинській, Дніпровській, Криворізькій, Миколаївській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській філіях НСТУ.

Чернівецька філія, обрано менеджера Ольгу Гришин-Грищук і продюсера Максима Волошина

Ольга Гришин-Грищук працювала директоркою Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де займалася стратегічним плануванням діяльності центру, керувала щоденною роботою, планувала й стежила за виконанням бюджету установи, здійснювала кадрову роботу. Вона має досвід у залученні бюджетних та грантових коштів для соціальних проектів. Раніше також працювала регіональною координаторкою руху «Чесно».

Максим Волошин із 2014 року працював головним редактором на Чернівецькому громадському телебаченні, керував редакцією, створенням онлайн-ресурсу, був продюсером низки циклових телепередач та серії журналістських розслідувань. Паралельно з цим керував та продюсував різноманітні медіа-програми.

Івано-Франківська філія, обрано менеджера Наталію Кияницьку і продюсера Галину Держипільську

Наталія Кияницька працює заступницею директора Івано-Франківської філії НСТУ з фінансово-економічних питань. До цього була начальницею планово-економічного відділу та старшою редакторкою відділу зв'язків з громадськістю філії. Окрім роботи в рамках Івано-Франківської філії НСТУ, Наталія Кияницька має 8 років управлінського досвіду.

Галина Держипільська з 2015 очолювала філію НСТУ в Івано-Франківську. До цього була заступницею директора ТВО «Радіо "Карпати», завідувала відділом культурно-мистецьких та музичних програм та була старшою редакторкою Івано-Франківської ОДТРК. Є членкинею Національної спілки журналістів України. За час журналістської діяльності Галина Держипільська працювала ведучою новин, була авторкою і ведучою проектів публіцистичного, просвітницького та культурологічного спрямування. На керівній посаді ініціювала оновлення контенту радіо та телеканалу, сприяла впровадженню більше 10 нових радіо- та 7 телепроектів, ініціювала розробку нового сайту.

Полтавська філія, обрано менеджера Євгенія Сердюка і продюсера Ольгу Журавльову

Євгеній Сердюк працює заступником головного редактора телеканалу «Еспресо», випусковим редактором ранкового ефіру, шеф-редактором програми розслідувань, ведучим прямого ефіру та спецпроектів. Раніше був випусковим редактором і керівником ньюзруму порталу «Слово і діло» (березень 2014 року), ведучим і редактором програми на «Першому Національному». Також має досвід роботи журналістом та редактором проектів на центральних телеканалах країни.

Ольга Журавльова працювала редакторкою відділу випуску в ОДТРК «Лтава», а також була режисеркою пересувної телевізійної станції (ПТС), займалася зйомкою вистав, концертів, культурно-масових заходів, монтажем, трансляцією прямих ефірів.

Вінницька філія, обрано менеджера Тараса Тарануху і продюсера Віктора Мозалевського

Тарас Тарануха до цього працював заступником директора філії з питань технічного забезпечення.

Віктор Мозалевський є заступником директора філії з питань радіомовлення. Займає цю посаду з 2015 року. До цього працював завідувачем редакції інформації телебачення і ведучим підсумкової інформаційної програми «Панорама тижня». Також має досвід роботи редактором, автором і ведучим програм «Вектор», «Підсумки тижня», «Спорт-тайм», «Новий день» та «Єврочас», ведучим прямих ефірів.  

Закарпатська філія, обрано менеджера Віталія Мещерякова і продюсера Євгена Тичину

Віталій Мещеряков був директором Закарпатської регіональної філії НСТУ. Працює на керівних посадах з 2000 року. Окрім роботи в Закарпатській філії, Віталій мав досвід роботи журналістом, ведучим, редактором газет та журналів, власкором на національних комерційних телеканалах.

Євген Тичина нині директор ТВО радіопрограм. Раніше працював звукорежисером на «Громадському мовленні» та радіостанціях «Світ ФМ» та «Тиса FM», а також випусковим редактором.

Житомирська філія, обрано менеджера Артура Самарцева і продюсера Володимира Ладижця

Артур Самарцев тимчасово виконував обов'язки директора філії  НСТУ в Житомирі з вересня поточного року. До цього протягом 5 років був директором ТВО радіо, а ще раніше працював заступником директора ТВО радіо та старшим редактором радіо «Житомирська хвиля». За час роботи т.в.о. директора Житомирської філії Суспільного Артур Самарцев створив прес-центр для проведення конференцій та навчання співробітників, відремонтував й обладнав приміщення редакції суспільно-політичного напряму, підготував приміщення для цифрової студії випуску інформаційних телепрограм, представив колективу плани щодо об'єднання радіо й телебачення, подальші кроки адміністративної реформи тощо.

Володимир Ладижець керував створенням та запуском нового телеканалу в Тернополі: Підбирав і навчав команду, розробляв та втілював концепцію мовлення телеканалу, готував розважальні й інформаційно-аналітичні проекти. Керував та був головним режисером телеканалу в Житомирі, а також розробляв сітку мовлення і втілював нові формати передач на «Першому кабельному» в Ужгороді, будучи співзасновником та головним режисером цієї телерадіокомпанії. Володимир Ладижець працював і як автор та режисер-постановник короткометражного кіно, скетчкомів і рекламних роликів.

Одеська філія, обрано менеджера Олега Небольсіна і продюсера Ірину Кипоренко

Олег Небольсін починав свою професійну діяльність з роботи кореспондентом та ведучим програм на Луганському кабельному телебаченні. Згодом він став головним редактором та ведучим програм іншого луганського медіа, був також генеральним директором Луганської держаної телерадіокомпанії. Окрім цього, Олег Небольсін має досвід управління постпродашном та роботи на посаді креативного продюсера. Загалом його управлінський стаж складає більше 10 років.

Ірина Кипорененко має п'ятирічний досвід роботи у ЗМІ, працювала журналісткою у France2, BBC Ukraine, The Odessa review, The Ukrainians, Hromadske.od.ua тощо. Пройшла курс по вдосконаленню навичок безпеки і висвітлення конфліктів, навчалася на програмах підтримки українського документального кіно та професійного обміну в галузі цифрових комунікацій.

Сумська філія, обрано менеджера Олександра Такула і продюсера Оксану Кириленко

Олександр Такул працює в медіа з 2001 року. Був заступником головного редактора газети, виконував обов'язки генерального директора телерадіокомпанії, проходив професійне стажування у Сполучених Штатах Америки щодо менеджменту засобів масової інформації. Олександр Такул також активно займається громадською діяльністю, пов'язаною як з правозахистом, так і з іншими місцевими ініціативами.

Оксана Кириленко з травня 2017 року тимчасово виконувала обов'язки директорки Сумської філії НСТУ. До цього була заступницею генерального директора, а також головною редакторкою телебачення Сумської ОДТРК. Свого часу Оксана Кириленко організовувала роботу інформаційної мультимедійної редакції, телемарафони та теледебати, ток-шоу, розважальні та спеціальні проекти. Розробила і втілила промокампанію задля популяризації бренду UA: СУМИ. Оксана Кириленко також є членом Національної спілки журналістів України, займається соціальними проектами, та є запрошеною лекторкою Малої академії наук і Товариства Червоного Хреста України.

«UA: Донбас», обрано менеджера Андрія Шаповалова і продюсера Сергія Нощенка

Андрій Шаповалов свій творчий шлях розпочав у 1995 році на Луганському телеканалі «Ефір-1». У 2004 році став власним кореспондентом ICTV,  у 2005-2006 раках —  речник голови Луганської обласної державної Адміністрації. Депутат Луганської обласної Ради VI скликання. Заслужений журналіст України.

Луганську обласну державну телерадіокомпанію очолив у березні 2015 року. Вже за місяць після переміщення телерадіокомпанії з м.Луганська до м.Севєродонецька, телерадіокомпанія відновила мовлення. Завдяки зусиллям Андрія Шаповалова було зібрано колектив, придбано обладнання, побудовано студію, налагоджено створення новин та багато іншого контенту на телеканалі «ЛОТ» та радіо «Пульс».

Сергій Нощенко з жовтня 2015 року обіймав посаду заступника директора філії НСТУ З 2 жовтня 2017 року виконуючий обов’язки директора виконавчого філії  НСТУ «Донецька регіональна дирекція» (телеканал «До ТеБе» і радіостанція «Голос Донбасу»).

Працював в центрі громадських зв’язків Головного управління МНС України у Луганській області.

З 2008 року і до початку бойових дій у Луганську в 2014 році  керував прес-службою Контрольно-ревізійної служби, а потім Державної фінансової інспекції України в Луганській області.

Після окупації міста разом із сім’єю виїхав з Луганська на підконтрольну Україні територію.

З початку квітня 2015 року працював у «Луганській регіональній дирекції» у Севєродонецьку.

Чернігівська філія, обрано менеджера Вадима Соколюка і продюсера Артема Шелкового

Вадим Соколюк закінчив Чернігівський державний інститут  права, соціальних технологій та праці, за фахом – юрист. Як пан Соколюк сказав у коментарі сайту «Суспільне мовлення», він не має жодного досвіду у медійній сфері. Займався безкоштовними консультаціями, працював у громадському секторі, у приватних фірмах на посаді юрисконсульта. До 7 грудня 2017 року обіймав посаду начальника юридичного відділу в одній з приватних компаній, паралельно займався депутатською діяльністю на громадських засадах.

«Я досить давно стежу за реформою суспільного мовлення. Про конкурс на посаду менеджера дізнався зі ЗМІ. Вирішив спробувати свої сили. Коли я подавав свої документи, не було умов, що не можна паралельно бути депутатом міської ради. Я думав, що зможу залишитися депутатом міської ради, оскільки закон цього не забороняє. Умовою створення суспільного мовлення є цілковита незалежність від будь-яких політичних сил. Тому мені доведеться скласти мандат депутата міської ради, що я буду виконувати на наступній сесії, яка відбудеться 21 грудня», – сказав «СМ» Вадим Соколюк.

Новий менеджер зазначив, що у першу чергу проведе зустрічі і співбесіди з усіма працівниками Чернігівської філії. Він каже, що колишні ОДТРК по всій Україні є проблемними, потрібно в них вдихати нове життя. «Я з позиції менеджера буду робити все для того, щоб колектив працював не під напруженням, а вільно творив. Мені пощастило, що на позицію продюсера йде давно знайома мені людина, яка свою роботу виконуватиме на відмінно», – додав Вадим Соколюк.

Артем Шелковий наразі звільняється з посади журналіста на «Новому каналі». Закінчив інститут економіки і управління, працював на радіо, на чернігівському кабельному телеканалі «Дитинець», був ведучим різних заходів.

Черкаська філія, обрано лише менеджера Євгенія Старинця

Євгеній Старинець із 2012 року працював заступником директора філії Суспільного з фінансових питань. Має 18 років управлінського досвіду, є експертом у фінансовому та господарському управлінні. Раніше він працював на керівних посадах на виробничих підприємствах Черкаської, Луганської, Вінницької областей та АР Крим, чисельність персоналу яких сягала 3,5 тисяч осіб. Має юридичну освіту та ступінь магістра з бізнес-адміністрування.

Миколаївська філія, обрано лише менеджера Ірину Білоус

Із 2014 року й до сьогодні Ірина працювала заступницею директора Миколаївської філії НСТУ, керувала створенням ньюзруму, студійного майданчику для новин,  віртуальної студії для кулінарної програми, оптимізувала систему документообігу філії. Окрім роботи в телерадіокомпанії, Ірина має ще 8 років управлінського досвіду в інших компаніях.

Менеджерів не обрано у Волинській, Дніпровській, Запорізькій, Кіровоградській, Криворізькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій філіях. 

Нагадаємо, 6 грудня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України оголосило результати конкурсу на посади менеджерів і продюсерів Суспільного. 5 грудня правління завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. Там, де конкурс не відбувся – буде призначено т. в. о. (тимчасово, до нового конкурсу, виконуючих обов’язки) менеджерів, які, так само як і нові керівники, проведуть оптимізацію системи протягом наступних двох місяців, повідомляє компанія. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів.

Фото з Facebook-сторінки UA: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду