НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного

НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного

13:56,
9 Грудня 2017
6727

НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного

13:56,
9 Грудня 2017
6727
НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного
НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного
В 11 філіях Національної суспільної телерадіокомпанії України, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники.

На початку 2018 року буде оголошено повторний конкурс менеджерів і продюсерів, де їх не обрали у грудні 2017 року, про це йдеться на сайті «UA: Першого».

Філія – Т. в. о. менеджера
Волинська РД – Гетьманчук Людмила Миколаївна
Дніпровська РД – Чанглі Валентин Іванович
Запорізька РД – Мазицька Жанна Анатоліївна
Кіровоградська РД – Черкас Тетяна Віталіївна
Криворізька РД «КРИВОРІЖЖЯ» – Галамасюк Іван Васильович
Львівська РД – Степанова Наталія Вікторівна
Рівненська РД – Велесик Андрій Петрович
Тернопільська РД – Колісніченко Тетяна Сергіївна
Харківська РД – Тимченко Олег Васильович
Херсонська РД «СКІФІЯ» – Хоменко Вадим Леонідович
Хмельницька РД «ПОДІЛЛЯ–ЦЕНТР» – Євтухов Ігор Петрович

Більшість тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів працювали на керівних посадах у регіональних дирекціях. У кількох філіях призначено тимчасових керівників із колективу Центральної дирекції:

  • Мазицька Жанна Анатоліївна є заступницею директора департаменту регіонального розвитку НСТУ (призначена у Запорізькій філії).
  • Степанова Наталія Вікторівна працює на посаді начальниці управління економічного аналізу планово-економічного департаменту НСТУ (призначена у Львівській філії).
  • Колісніченко Тетяна Сергіївна нещодавно була призначена директоркою департаменту регіонального розвитку НСТУ (ТВО у Тернопільській філії).
  • Тимченко Олег Васильович – менеджер з напрямку департаменту регіонального розвитку (ТВО у Харківській філії).

У ці дні, 8-9 грудня у Києві проходять перші координаційні та робочі зустрічі з новообраними менеджерами, тимчасово виконуючими обов’язки менеджерів і продюсерами. «Це будуть два дні насичених тренінгів і робочих нарад по напрямах: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному. Керівники підрозділів центральної дирекції зустрінуться з новообраними очільниками філій, щоб опрацювати спільний план реформ на найближчий період. Генпродюсери ПАТ "НСТУ скоординують з продюсерами філій перші кроки щодо змін у контенті та мовленні», – проанонсувати у НСТУ зустрічі.

Нагадаємо, правління НСТУ обрало 12 менеджерів і 16 продюсерів. Стало відомо, кого обрали керівниками Суспільного в регіонах. З короткими біографіями можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, 6 грудня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України оголосило результати конкурсу на посади менеджерів і продюсерів Суспільного. 5 грудня правління завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. 

Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду