«UA: Волинь» вийшла в ефір з новим логотипом та у форматі 16:9

«UA: Волинь» вийшла в ефір з новим логотипом та у форматі 16:9

11:18,
1 Жовтня 2018
4264

«UA: Волинь» вийшла в ефір з новим логотипом та у форматі 16:9

11:18,
1 Жовтня 2018
4264
«UA: Волинь» вийшла в ефір з новим логотипом та у форматі 16:9
«UA: Волинь» вийшла в ефір з новим логотипом та у форматі 16:9
1 жовтня телеканал Волинської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «UA: Волинь» вийшов в ефір з новими логотипом, оформленням телепродукту та у новому форматі.

Про це в ефірі ранкового шоу «Ранок Нової Волині» сказала ведуча Богдана Шевчук.

«Ранок розпочинається по-новому, та й не тільки ранок. Адже на календарі 1 жовтня, другий місяць осені і ми його розпочинаємо з новим обличчям. "UA: Волинь" ми здобули ще наприкінці серпня, а тепер наш канал переодягнувся та готовий до нового осіннього сезону. Ми маємо нову плашку "UA: Волинь", нові кольори каналу, багряно-жовті, також ми змінили формат мовлення. Відсьогодні ми виходимо у форматі 16:9», – сказала в прямому ефірі вона.

Телеканал перейшов ыз телевізійного формату мовлення 4:3 на широкоекранний 16:9. 

Нагадаємо, 23 серпня Волинська та Одеська філії НСТУ отримали логотип Суспільного — UA:, оскільки ці регіональні дирекції показали найкращі результати й були відзначені як такі, що відповідають стандартам якості Суспільного. Філії змогли вийти в ефір з новим логотипом після того, як були внесені відповідні зміни у ліцензії.

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа», голова правління НСТУ  Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримають тільки ті телерадіокомпанії, які відповідатимуть суспільному мовленню, відмовляють від матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 рокустав «UA: Перший».

Найпершою зі всіх філій отримала лого Сумська філія Суспільного. Згодом логотип Суспільно отримали «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас», «UA: Львів»«UA:Вінниця» і «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Харків».

Зазначимо, 11 грудня 2017 року три загальнонаціональні канали Національної суспільної телерадіокомпанії України – «UA: Перший», «UA: Культура» і «UA: Крим» – перейшли на широкоекранний формат мовлення 16:9.

Пізніше, 24 січня 2018 року, телеканал «Житомир» першим із філій Суспільного перейшов на широкоекранний формат мовлення. Таке завдання стоїть перед всіма регіональними каналами НСТУ, та багато компаній спершу мусять вирішити ряд технічних завдань.

У квітні 2018 року суспільний телеканал «Запоріжжя» розпочав  трансляцію у форматі 16:9.

У липні 2018 року розпочали мовити у форматі 16:9 телеканал «Тиса-1» на Закарпатті, а також Кіровоградська (телеканал «Кіровоград») та Черкаська (телеканал «Рось») філії НСТУ. 

У серпні 2018 року телеканал Львівської філії Суспільного «UA: Львів» розпочав мовлення у широкоекранному форматі 16:9. 

скріншот із Facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду